شناسه خبر : 71058
سه شنبه 12 آذر 1398 , 10:00
اشتراک گذاری در :
عکس روز

حمایت کمیسیون انرژی از اختصاص سهمیه ویژه بنزین جانبازان

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از نادیده گرفته شدن سهمیه بنزین جانبازان توسط دولت ابراز تاسف کرده و حمایت کمیسیون از اختصاص سهمیه بنزین ایثارگران را اعلام کرد.

فاش نیوز - عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از نادیده گرفته شدن سهمیه بنزین جانبازان توسط دولت ابراز تاسف کرده و حمایت کمیسیون از اختصاص سهمیه بنزین ایثارگران را اعلام کرد.

 به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، هدایت الله خادمی، نماینده ایثارگر مردم ایذه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد شدید از افزایش قیمت بنزین در شرایط نامناسب اقتصادی کنونی اظهار داشت: دولت شش سال است که در مورد افزایش قیمت بنزین با مجلس بحث می کند و چند بار هم لایحه به صحن آورده است تا بلکه قیمت ها را افزایش دهد، هر چند که در این راستا به بهانه اینکه دو نرخی بودن قیمت بنزین فساد انگیز است، کارت سوخت را هم بی اعتبار کرد.

 عضو کمیسیون انرژی مجلس دهم تصریح کرد: با وجود تجربه سهمیه بندی بنزین و فرصت شش ساله دولت برای اعمال شیب ملایم افزایش قیمت های حامل انرژی، باز هم شاهد اقدام شتابزده و بدون برنامه دولت در آبان ماه بودیم.

 عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان تصریح کرد: متاسفانه دولت به تاسی از تجربه گذشته، همان سهمیه ۶۰ لیتری را اعلام و لحاظ کرد و در این میان اقشار خاص جامعه مانند جانبازان جسمی و حرکتی و معلولان را نادیده گرفت و سهمیه ای برای آنها در نظر گرفته نشد.

 عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، درباره اقدام شتابزده دولت دوازدهم در افزایش سه برابری قیمت بنزین افزود: اقدام شتابزده و بدون برنامه دولت و اجرای شبانه آن همانند شبیخونی به مجلس و مردم است و کاری ناپخته به شمار می رود و وقتی اصل کار درست نیست، افزایش ۳۰۰ درصدی قیمت بنزین اقتصاد معیوب کشور را با چالشی اساسی مواجه خواهد کرد.

 نماینده مجلس دهم با بیان اینکه بحث اختصاص سهمیه بنزین به ایثارگران در صحن علنی قابل پیگیری است خاطرنشان کرد: واقعیت این است که وضعیت مجلس در برخورد با موضوع افزایش قیمت بنزین همانند یک شخص بهت زده است و در این چهارچوب مشاهده می کنیم که در خانه ملت هر کس به دنبال ارائه طرح بنزینی است.

خادمی راه خروج از بحران بنزینی در مجلس را ایجاد تغییرات در قیمت آن دانست و اظهار داشت: به نظر من وقتی مجلس به خودش آمد، امید داشت تغییری در قیمت ها اعمال کند و شاید بتواند دست به اقدامی اساسی بزند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در پایان تاکید کرد: در هر صورت من به عنوان عضو کمیسیون انرژی موافق سهمیه بنزین جانبازان هستم اگر چه با سهمیه اختصاص داده شده فعلی به کارت های سوخت موافق نیستم.

کد خبرنگار: 23
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
برادر نماینده شبیخون را شما بعنوان نماینده مردم حمایت کردید حال اشک تمساح میریزید دم انتخابات است باز روی ... ما حساب کردید الان بچه های فاش زیر همین کامنت جوابتان را میدهند چون اکثرشما نماینده مردم نیستید وسلام
برو ! برو ! شماها دیگه هیچ وقت از مردم جفت شیش نمیگیرید .
بنام خدا
این عزیزی که راهنمایی کرده اند و ارسال به کد دستوری و .... را فرمایش کرده اند ، بگویند که به کجا ببریم این همه تناقض و دروغ و ناهماهنگی در رفتار و عملکرد دولت محترم را.
در روزهای ابتدایی اجرای طرح آقای ربیعی در تلویزیون گفتند که هرکس این کمک معیشت را دریافت نکرد در روزهای آینده سایتی اعلام می کنیم و افراد در آن سایت دلیل اعتراض خود را برای ما می نویسند و ما دومرتبه بررسی می کنیم.
اما الان که وارد سایت می شویم و درخواست بررسی مجدد داریم ، در همان مرحله ابتدایی از مردم اجازه سرکشی و بررسی حساب های مالی و بانکی مردم را میگیرند.
کدام مرجع قانونی به دولت چنین اجازه ای داده که مردم را مجبور کنند که بهشان اجازه سرکشی به حساب هایشان را بدهند.
البته مردم نجیب و آبرو دار چیزی ندارند که بخواهند از دست بدهند ، اما همین ها که اجازه می خواهند که حساب های بانکی را بررسی کنند ، بگویند قبل از اینکه اجازه بگیرند از کجا فهمیدند که سطح درآمد افراد چقدر هست که آنها را حذف کردند.
حالا با این اوصافی که مردم عادی دارند ، وای به حال ما جانبازان 70 درصد که همه ی رفت و آمدهایمان باید با ماشین شخصی باشد و نه تنها امکان استفاده از وسایل نقلیه عمومی را نداریم بلکه عملاً امکان هیچ نوع مدیریت مصرف سوخت را نیز نداریم
جانباز 70 درصد
این فیلمها قدیمی شده.پس مجلس بهت زده شد؟؟؟؟همشم کار دولت بود؟؟؟؟؟شما هم به شدت مخالف بودید بخاطر مردم؟؟؟؟؟عججججب
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi