25 آذر 1398/ ۱۹ ربيع الثاني ۱۴۴۱
شناسه خبر : 71059
1398,دوشنبه 11 آذر13:36
اشتراک گذاری در:
عکس روز

تجلیل بوشهری ها از گروه جهادی ایثارگران بدون مرز


مراسم تجلیل از گروه جهادی ایثارگران با حضور مشاور فرمانده کل قوا و دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه، روحانیت معزز، فرمانده سپاه امام صادق(ع)، ریس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر و مدیران دستگاه های اجرایی این استان برگزار گردید...

تجلیل بوشهری ها از گروه جهادی ایثارگران بدون مرز

فاش نیوز -  طی مراسمی با حضور مشاور فرمانده کل قوا و دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه، روحانیت معزز، فرمانده سپاه امام صادق(ع)، ریس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر و مدیران دستگاه های اجرایی این استان، از گروه جهادی ایثارگران بدون مرز تقدیر به عمل آمد.

بر پایه این گزارش، در مراسمی که در تاریخ ۹۸/۹/۹ از طرف سازمان بسیج سازندگی سپاه امام صادق(ع) و با حضور سردار حزنی، مشاور فرمانده کل قوا و دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه، روحانیت معزز، سردار رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) و عباسفر، ریس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی در بوشهر برگزار گردید، از گروه جهادی ایثارگران بدون مرز با اهدا لوح تقدیر، تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم ضمن تشریح فعالیت های صورت گرفته در قرارگاه محرومیت زدایی سپاه امام صادق(ع) از گروه های فعال در عرصه محرومیت زدایی به ویژه نقش آفرینی جهادگران در سیل خوزستان و لرستان تقدیر به عمل آمد.


کد خبرنگار : 23


محرومیت زدایی     سپاه     سازمان بسیج سازندگی                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.