16 آذر 1398/ ۱۰ ربيع الثاني ۱۴۴۱
شناسه خبر : 71111
1398,چهارشنبه 13 آذر10:37
اشتراک گذاری در:
عکس روز

دیدار اعضای هیأت مدیره شبکه ملی ایثارگران با رئیس سازمان بازرسی


اعضای هیئت‌مدیره شبکه ملی ایثارگران با حضور در سازمان بازرسی کل کشور، در نشستی صمیمانه با رئیس این سازمان دیدار و گفت‌ وگو کردند...

دیدار اعضای هیأت مدیره شبکه ملی ایثارگران با رئیس سازمان بازرسی

فاش نیوز - اعضای هیئت‌مدیره شبکه ملی ایثارگران با حضور در سازمان بازرسی کل کشور، در نشستی صمیمانه با رئیس این سازمان دیدار و گفت‌ وگو کردند.

برپایه این گزارش، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسن درویشیان در این دیدار با اشاره به جایگاه والای ایثارگران گفت: هیچ‌کس جز مقام پروردگار قادر به تشکر از مقام شامخ شهدا، ایثارگران و جانبازان نیست و امروز اگر پرچم نظام برافراشته است، این حتماً به برکت خون شهدا و ایثارگران است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور بابیان اینکه حل مشکل ایثارگران وظیفه آحاد جامعه است گفت: هر کس در هر مقام و مسئولیتی که دارد باید در جهت صیانت از ارزش‌ها قدم برداشته و توجه داشته باشد که هر خدمتی که به جامعه ایثارگران دارد، خدمت به نظام و انقلاب است و ما نیز از هر تلاشی که در حوزه مأموریت قانونی ما باشد، دریغ نکرده و نخواهیم کرد.

وی از اعضای هیئت‌مدیره شبکه ملی ایثارگران خواست که شکایتشان از دستگاه‌ها و نهادهای مسئول را مستند و مستدل به سازمان بازرسی کل کشور ارائه دهند و گفت: ما به‌عنوان سازمان بازرسی کل کشور ناظر بر اجرای صحیح قوانین و حسن اجرای امور هستیم و مواردی که به سازمان گزارش می‌شود، حتماً بررسی خواهیم کرد.

در بخش نخست این دیدار اعضای هیات مدیره شبکه ملی ایثارگران مواردی از مسائل حوزه ایثارگران را شرح داده و با ارائه مستندات، خواستار رسیدگی و همچنین معرفی نماینده ای از سوی آن سازمان برای تداوم جلسات و ارتباط مستمر با شبکه شدند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پایان برای بررسی و پیگیری موارد مطرح شده و برگزاری جلسات مستمر با شبکه ملی ایثارگران نماینده ای تعیین کردند.

گفتنی است "شبکه ملی ایثارگران" دارای مجوز فعالیت از وزارت کشور و متشکل از انجمن های رسمی کشوری از قشرهای مختلف ایثارگری (خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان) و تنها شبکه ملی و رسمی ایثارگران می باشد.


کد خبرنگار : 23


Reply
no
0
yes
0
ناشناس
1398/09/13 - 13:16
با سلام اگر این شبکه ملی است پس چرا صدای رزمندگان و جانبازان مظلوم نگه داشته شده زیر25% را به گوش مسئولین نمی رساند؟

Reply
no
0
yes
3
هموطن
1398/09/13 - 13:23
با سلام از شبکه ملی ایثارگران تقاضا می شود برای تبدیل بنیاد، به " وزارت ایثارگران" تلاش کنند . این خواسته اکثریت ایثارگران است

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.