شناسه خبر : 71157
جمعه 15 آذر 1398 , 10:57
اشتراک گذاری در :
عکس روز

انتقاد تند دختر «شهید شیرودی»به عملکرد مجلس

انتقاد تند دختر «شهید شیرودی»به عملکرد مجلس| می توانم آبروی پدرم را نگهدارم

 آناهیتا شیرودی ۴۰ ساله پس از حضور بر سرمزار پدر (شهید علی اکبر شیرودی) و قرائت فاتحه برای ثبت نام در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی به فرمانداری تنکابن رفت.

وی پس از ثبت نام در جمع خبرنگاران گفت: تحلیلگران و سیاسیون و اقتصاد دانان علت حضور و اعتراض مردم به گرانی بنزین و گرانی سایر کالاها و همچنین سوء استفاده دشمن از این جریان اعتراضی را دولت می دانند اما باید گفت در مورد این موضوع هم دولت مقصر است هم مجلس ؛۸۰ درصد مقصر مجلس و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی هستند.

وی افزود: مگر می شود قانونی بدون امضا و تایید مجلس و نظارت مستقیم نمایندگان مردم در کشور اجرا شود؟ تعجب من از برخی نمایندگان است که اصلا از چنین قانونی مطلع نبودند و اگر هم بودند یادشان رفته باید ۴ سال قبل اجرا می‌شد و بایستی ۴ سال قبل اعتراض می‌کردند . چرا نظارت نکردند؟ چرا در آن زمان به وظیفه نمایندگی خود عمل نکردند ؟!!

این دختر شهید اظهار کرد: شما فکر می کنید طبق گفته امام (ره) و تاکید حضرت اقا مجلس در حال حاضر در راس امور هست؟ مجلس و نمایندگان مجلس بزرگترین و مهمترین ستون قانونگذاری و نظارت بر امور کشور است آیا امروز این چنین است؟ شما فکر می کنید این مجلس آن چیزی هست که حضرت اقا انتظار داشتند؟ !این مجلس آن چیزی هست که مردم می خواهند؟ چرا باید دو نماینده مجلس به اتهام اخلال در بازار خودرو بازداشت شوند؟ چرا باید گروهی از نمایندگان برای تحقق اهداف حزبی و گروهی و شخصی خود برای هر اقدامی لابی کنند؟ مگر کار مجلس لابی گری است؟ مگر ما مسلمان نیستیم؟ چرا باید در مجلس طرح استیضاح وزیری امروز امضا شود و فردا روز پس گرفته شود؟

من بعنوان یک فرزند شهید به عملکرد مجلس انتقاد دارم چون خروجی عملکرد مجلس باعث فساد و تخلفات در جامعه شده است. من آناهیتا شیرودی فرزند ارشد امیر سرلشکر خلبان علی اکبر شیرودی نه برای اهداف یک حزب نه برای اهداف یک گروه نه برای اهداف یک لیست و نه برای لابی گری بلکه برای بیان آنچه که مردم می خواهند برای تنقیح و قانونگذاری هر آنچه به مصلحت مردم کشور است در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی کاندیدای مجلس شده ام.

وی افزود: صداقت، درایت، کیاست، امانتداری و شجاعت مهمترین خصیصه هایی است که یک نماینده باید داشته باشد. شیرودی به عنوان فرزند مازندران در صورت تایید صلاحیت و انتخاب مردم وارد بهارستان می شود و صدای رسای مردم مازندران و ملت ایران خواهد بود.

شیرودی گفت: نه کارخانه دارم و نه سرمایه دار و نه قرار است میلیاردها تومان صرف تبلیغات و سفره آرایی انتخاباتی کنم. آنهایی که معتقدند بعنوان فرزند شهیدی شاخص می توانم آبروی پدر را نگاه دارم و همانند پدر خدمت کنم کنار من بایستند و کمکم کنند در مسیر ساختن و تغییر؛ این سرمایه مردم عزیز تنکابن است.

بعنوان فرزند مازندران بعد از تایید صلاحیت و آغاز تبلیغات با مردم سخن خواهم گفت و قول و قرارهایی در چهارچوب تکالیف نمایندگی با مردم شهرم خواهم گذاشت.

بر اساس این گزارش شنیده شده استقبال خوبی از آناهیتا شیرودی در شهرستان های تنکابن ؛ رامسر ؛عباس آباد برای ثبت نام در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی شده است.

منبع: جامعه خبر
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
درودبرروان پاک همه شهداءی والامقاممان ودرودبه روح شهیدگرانقدرمان عقاب آسمانهاشهیدشیرودی وهزاران درودبه خانواده های معزز شهداءسرکارخانم شیرودی بنده حقیریکی ازهزاران مجروح دردورنج کشیده وبه ستوه آمده ازدست دولت به اصطلاح تدبیروامیدوبه اصطلاح نمایندگان خانه ملت که درخانه ملت نان ونمک مردم راخورده وبه ریش ملت میخندندحقیردوباره واردمجلس آنهم در کوریدورهای مجلس خودشاهدبودم که ازشهرستانها افرادی آمده بودندوهریک بانماینده مورددثوقش صحبت میکردوحرفها درحول این بودکه شمانماینده فلان ازموقعیتی که داری معرفی کرده به بانکی تا وامی گرفته بعنوان اینکه درشهرستان شرکتی کارخانه ای احداث کرده البته درصحبتهایشان که گفته میشدوام رابرای احداث کارخانه گرفته ولی درواقع دلال بازی راه انداخته ونماینده هم میگفت اشگالی نداره پورسانت من50%خوب توبخوان ازین مجمل عرض شودافرادی که کاندیدمیشوندبرای نمایندگی ومیلیاردی هزینه میکنندفکرمیکنیدبرای به قول خودشان چندرغازحقوق نمایندگی هست خیرتاحال که اینچنین بوده وپس ازین نیزاینچنین خواهدماندمی آیندتابارشان رابرای هفت نسلشان ببندندبه قول فرمایش شما روزی می آیندامضاءجمع آوری کرده که فلان وزیر رااستیضاح کنندروزبعدپس میگیرندعلت چیست بخاطراینکه دست وزیر زیرساتورنمایندگان هست اگربخواسته اشان که هماناازرانتی بهره جسته خوب روزبعدامضاءی خودراپس میگیرندوگرنه وزیر را استیضاح میکنندکه خوب وزیرهم خودازاینکه جاده صاف کن شده فیضی برده مردمم بدرگ روز به روزشرایط بدتروهر روزبدترازدیروزشرمنده خانواده سرکارخانم شماتحصیل کرده ایدخودبهترمیدانیدکه 10%وظیفه نمایندگان تصویب لوایح وقوانین میباشدو90%پیگیری مجددانه ومکلف وملزم کردن دولت دستگاههاوسازمانها تاحصول نتیجه ولی درعمل مشاهده میشودکه اینان که بعنوان به اصطلاح نماینده مردم درخانه ملت برصندلی های که حکم تختخواب داردجلوس کرده ومجیج گوئی دولتیان راکرده تاخودبه نون ونوائی برسندشرم براین نمایندگان دشرم براین دولتیان سرکارخانم شیرودی بنده حقیربعنوان مجروح دفاع جانانه وبرادربیسوادشما تقاضا دارم اگرمیخواهیدهمانطورکه تاحال ازشهیدگرانقدرمان به نیکی یادشده خواش دارم واردسیاست نشویدچراکه حُب مقام ومنصب آدمی را ازخوی انسانیتش دورمیکندهرچندکه شمابخواهیددرست ودرچارچوب قانون اساسی وقانون شرع اسلام برای مردم کارکنیددیگران نمی گذارندومجبورمیشویدهمرنگ جماعتی شویدکه خودازشان بیزارین باتشکرمجروح دفاع مقدس سیدعلی
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi