29 دي 1398/ ۲۴ جمادى الأولى ۱۴۴۱
شناسه خبر : 71193
1398,یکشنبه 17 آذر09:46
اشتراک گذاری در:
عکس روز

آغاز صدور حکمت کارت برای خانواده‌های شهدا و ایثارگران


طبق قرارداد جدیدی که بین بنیاد و سازمان اتکا منعقد شده است، از ۱۶ آذرماه مرحله اول صدور کارت حکمت برای خانواده‌های معظم شهدا و جانبازانی که از بنیاد حقوق، مستمری، کمک‌معیشت و یا حق پرستاری دریافت می‌کنند آغاز می‌شود.

آغاز صدور حکمت کارت برای خانواده‌های شهدا و ایثارگران

فاش نیوز - محمود پاکدل در سمینار استانی مدیران و روسای بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس در خصوص حکمت کارت گفت: به دنبال تفاهم قبلی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران مبنی بر ارائه خدمات توسط فروشگاه‌های اتکا در سطح کشور، قراردادی میان بنیاد و وزارت دفاع منعقد شد.

وی افزود: با ایجاد تغییرات ساختاری در سازمان اتکا واگذاری و تحویل حکمت کارت متوقف شده بود و اکنون با پیگیری بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، قرارداد جدیدی بین مسئولان مرتبط در بنیاد و سازمان اتکا منعقد و از 16 آذرماه مرحله اول صدور کارت حکمت برای خانواده‌های معظم شهدا و جانبازانی که از بنیاد حقوق، مستمری، کمک معیشت و یا حق پرستاری دریافت می‌کنند آغاز می‌شود.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان تأکید کرد: طبق مفاد این قرارداد، ایثارگران به‌وسیله حکمت کارت می‌توانند از خریدهای اعتباری و تخفیفات منظور شده استفاده کنند.


منبع : ایثار


بنیاد شهید     ایثارگران     صدور حکمت کارت     خانواده‌ شهدا                            
Reply
no
0
yes
12
خانواده شهید
1398/09/17 - 13:37
جناب پاکدل چندین ماهه حکمت کارت والدین شهداءتوزیع شده وهنوزفعال نیست!!!تراخدااینقدربوق وشیپورنکنید.مردم مافکرمیکنند چه خبره!

Reply
no
0
yes
3
.....
1398/09/17 - 14:53
سلام...ازهمه وهرجامیگن جزکمک معیشت بگیران ساتا...کسی نمیخادجواب بده که فرق کمک معیشت بگیربنیادباکمک معیشت بگیرساتادرچیست که اینقدرتبعیض قائل میشوند..مسئولین فاش نیوزشمالااقل جواب بدیدکه چراکمک معیشت بنیاددوبرابرساتاهست..بنیادکارت حکمت میده وساتانمیده..بنیادفیش حقوقی میده وساتانمیده...مگه ماجانبازنیستیم..چراکسی جواب نمیده...

Reply
no
0
yes
5
1398/09/18 - 19:58
سلام ازپارسال تا الان توی بوق وکرنا میگن اماخبری نیست ....النجاه فی الصدق .... راستگوی نشانه یک مسلمان واقعی است...

Reply
no
0
yes
4
جانبازشیمیایی
1398/09/19 - 12:19
سلام ،جناب آقای پاکدل،بزرگوار،خواهشن تا اجرایی نشده و کارمندان خودتان اظهار بی اطلاعی میکنند،اعلام نفرمایید.

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.