شناسه خبر : 71252
سه شنبه 19 آذر 1398 , 15:50
اشتراک گذاری در :
عکس روز

تبدیل وضعیت قراردادی ایثارگران دانشگاه پیام‌نور به پیمانی

طرح ساماندهی کارکنان قراردادی دانشگاه پیام نور با رای اکثریت نمایندگان مجلس به تصویب رسید.

فاش نیوز - طرح ساماندهی کارکنان قراردادی دانشگاه پیام نور با رای اکثریت نمایندگان مجلس به تصویب رسید.

به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، این طرح در رابطه با تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی دانشگاه پیام نور و از جمله ایثارگران بالای ۲۵ درصد که دارای حداقل ۱۰ سال سابقه کار هستند پس از طرح در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید.

به گفته یکی از طراحان به دلیل این که در برنامه های پنجم و ششم توسعه ردیف استخدامی خاصی برای کارکنان دانشگاه پیام نور از جمله ایثارگران لحاظ نشده است، از موضوع تبدیل وضعیت همانند سایر کارکنان دستگاه‌ها محروم بوده‌اند.

بر اساس این طرح و تبدیل آن به قانون که پس از تصویب در مجلس و تایید شورای نگهبان صورت خواهد گرفت، وضعیت ایثارگران دارای ۲۵ درصد شاغل در دانشگاه پیام نور، از قراردادی به پیمانی و رسمی تبدیل وضعیت خواهند شد.

کد خبرنگار: 23
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi