04 بهمن 1398/ ۲۹ جمادى الأولى ۱۴۴۱
شناسه خبر : 71267
1398,چهارشنبه 20 آذر12:50
اشتراک گذاری در:
عکس روز

مجمع عمومی انجمن جانبازان نخاعی برگزار می‌شود


در این مجمع دو روزه، بجز دبیران و نمایندگان جانبازان نخاعی کشور، از مسئولین و معاونین بنیاد شهید نیز دعوت شده است با حضور در جمع جانبازان از مشکلات جانبازان قطع نخاع استان ها مطلع شده و نقطه نظرات خود را بیان کنند.

مجمع عمومی انجمن جانبازان نخاعی برگزار می‌شود

فاش نیوز - مجمع عمومی انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان 26 و 27 آذر ماه در کردان کرج و با حضور دبیران و نمایندگان انجمن جانبازان نخاعی استان ها برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن جانبازان نخاعی، دهمین مجمع عمومی این انجمن روزهای سه شنبه و چهار شنبه هفته آینده مورخ 26 و 27 آذرماه در مجموعه اقامتی و اردوگاهی کردان کرج برگزار می شود تا دبیران و نمایندگان استانی انجمن جانبازان ضمن دریافت گزارش سالانه و تراز مالی انجمن، از نتایج پیگیری مشکلات جانبازان نیز آگاهی یابند.

بنا براین گزارش در این مجمع دو روزه، بجز دبیران و نمایندگان جانبازان نخاعی کشور، از مسئولین و معاونین بنیاد شهید نیز دعوت شده است با حضور در جمع جانبازان از مشکلات جانبازان قطع نخاع استان ها مطلع شده و نقطه نظرات خود را بیان کنند.


کد خبرنگار : 21


Reply
no
0
yes
2
1398/09/20 - 16:14
انجمن نخاعی مازندران .انجمنی است مادام العمر که ۶ سال پیش دوره شان تمام شده و لی به خواست خودشان و بدون رای گیری همچنان برمسند امور هستند و خیال برگزای انتخابات مجدد را ندارند بارها در این نشریه نوشتهایم ولی کو گوش شنوا .منافع بیشماری در مازندران بر اثر نمایندگی برایشان پیش آمد کرده که به هیچ وجه خیال واگزاری انجمن به دیگران را ندارند

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.