شناسه خبر : 71273
چهارشنبه 20 آذر 1398 , 15:38
اشتراک گذاری در :
عکس روز

آغاز ثبت‌نام خادمی راهیان‌نور جنوب

ثبت نام خادمین راهیان نور جنوب کشور (1399_1398) برای حضور در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس که در بازه زمانی اسفند تا فروردین در استان خوزستان آغاز می‌شود، آغاز شد.

علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ 23 تا 29 آذر با مراجعه به سامانه مرکزی ثبت نام خادمین شهدا به نشانی www.khademin.koolebar.ir مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام کنند و پس از گذراندن مراحل گزینش و دوره‌های آموزشی به کسوت خادمی شهدا نائل شوند.

همچنین علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ارائه انتقادات و پیشنهادات با سامانه ملی راهیان نور به شماره 096313 به صورت شبانه روزی تماس گرفته و یا به سامانه پیام کوتاه 30001414 متعلق به مرکز ارتباطات مردمی ستاد مرکزی راهیان نور کشور پیام بفرستند.

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi