شناسه خبر : 71274
چهارشنبه 20 آذر 1398 , 15:41
اشتراک گذاری در :
عکس روز

همایش«نسل آفتاب»برگزار می‌شود

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در آستانه چهلمین سال تاسیس این اتحادیه در نظر دارد تا همه یاران انجمنی خود را گرد هم آورده تا در همایش نسل آفتاب بار دیگر بعد از سال‌ها دیدار‌هایشان تازه شود.

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان از سال ۱۳۵۸ با فرمان امام خمینی (ره) برای «حراست از دستاورد‌های انقلاب و تحقق ارزش‌های اسلام و آرمان‌های انقلاب اسلامی و جهت بخشیدن به فعالیت‌های صنفی دانش‌آموزان مسلمان و متعهد» تاسیس و با آغاز جنگ تحمیلی پرچمدار اعزام نوجوانان داوطلب به جبهه‌های دفاع مقدس و مفتخر به تقدیم ۱۶ هزار شهید به انقلاب اسلامی شد.

این اتحادیه در نظر دارد تا اعضای مجمع مرکزی خود را از زمان تاسیس تا امروز در همایشی گرد هم آورد و از تجربیات و خاطرات شیرین آنها برای اعضای جدید بهره گیرد.

از این‌رو همایش «نسل آفتاب» با محوریت سپاس نسل چهارمی‌های اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، از نسل‌های پیشین این انجمن، اول بهمن سال جاری در تهران برگزار خواهد شد؛ لذا کسانی‌که تمایل به حضور در این همایش را دارند اینجا کلیک کرده و حضور خود را اعلام کنند.

این همایش برای اعضای مجمع مرکزی و اعضای قرارگاه ملی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان پیش بینی شده است منتظر حضور گرم شما انجمنی در سراسر کشور هستیم.

انتهای پیام/

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi