04 بهمن 1398/ ۲۹ جمادى الأولى ۱۴۴۱
شناسه خبر : 71289
1398,جمعه 22 آذر22:03
اشتراک گذاری در:
عکس روز

از جانبازی در عملیات والفجر ۸ تا شهادت در رژه اهواز


در گفت‌وگو با فرزند شهید ترور در حادثه تروریستی اهواز مطرح شد:

 پسر ارشد شهید منجزی به بیان جزئیات شهادت پدرش در حمله تروریستی اهواز پرداخت و گفت: پدرم بار‌ها به من گفته بود که مطمئن است که به مرگ طبیعی نمی‌میرد و شهید می‌شود و در آخر نیز همین اتفاق افتاد.

 در عملیات والفجر هشت بود که جانباز شد و یک دست و پا‌ی خود را از دست داد؛ سال ۶۴ به استخدام سپاه درآمد و سپس به جبهه اعزام شد.

این جملاتی است که پسر ارشد شهید حسین منجزی، از شهدای حمله تروریستی اهواز و جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس به زبان آورد.

صبح روز شنبه ۳۱ شهریورماه سال گذشته بود که در جریان مراسم رژه نظامی نیرو‌های مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در اهواز چند تروریست مسلح به مراسم رژه به شکل وحشیانه‌ای یورش بردند و زنان و کودکان و نظامیانی که سلاحی با خود نداشتند را به گلوله بستند.

این حمله تروریستی وحشیانه منجر به شهادت ۲۴ تن و مجروح شدن بیش از ۶۰ نفر از هموطنانمان شد؛ این در حالی است که در میان شهدای این حمله تروریستی نام برخی از جانبازان دفاع مقدس از جمله شهید حسین منجزی به چشم می‌خورد.

در حالی که مدعیان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران را متهم به حمایت از تروریسم می‌کنند، ایران یکی از کشور‌های قربانی تروریسم با بیش از ۱۷ هزار شهید ترور است و شهید حسین منجزی فقط یک نمونه از شهدای ترور در کشور است.

پسر ارشد شهید منجزی به بیان جزئیات شهادت پدرش در حمله تروریستی اهواز پرداخت و گفت: صبح روز حادثه در خرمشهر بودم، پدر در اکثر رژه‌ها در شوشتر شرکت می‌کرد، اما این اولین بار بود که به رژه استانی در اهواز می‌رفت.
 
 
از جانباز شدن در عملیات والفجر هشت تا شهادت در رژه اهواز / پدرم بار‌ها به من گفته بود که شهید می‌شود

وی عنوان کرد: صبح آن روز پدرم تنها به اهواز رفت و ما حدود ساعت ۱۰ صبح متوجه شدیم که حمله تروریستی صورت گرفته و پدرم در پی این حمله تروریستی شهید شده است.
 
 
از جانباز شدن در عملیات والفجر هشت تا شهادت در رژه اهواز / پدرم بار‌ها به من گفته بود که شهید می‌شود

پسر شهید منجزی بیان کرد: پدرم هر سال در محرم کل روستا را نذری می‌داد و پیش از حمله تروریستی اهواز نیز پدرم برای نذری تدارک دیده بود و در آن شب به خانواده توصیه به همبستگی کرد و گفت شاید تا مدتی دیگر من در میان شما نباشم.

وی گفت: پدرم بار‌ها به من گفته بود که مطمئن است که به مرگ طبیعی نمی‌میرد و شهید می‌شود و در آخر نیز همین اتفاق افتاد و توسط تروریست‌های بی رحم در حالی که روی ویلچر بود به شهادت رسید.

 


منبع : میزان


فرزند شهید     منجزی     اهواز     فاش نیوز                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.