شناسه خبر : 71346
دوشنبه 25 آذر 1398 , 11:39
اشتراک گذاری در :
عکس روز

فضای مجازی خط مقدم درگیری‌ است

نشست هم‌اندیشی پیشبرد فرهنگ ایثار و شهادت با هدف بررسی نحوه حفظ و نشر آن در جامعه با‌حضور جانشین سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌‎های دفاع مقدس ارتش سرهنگ «حمیدرضا سهیلی» و جمعی از دست‌اندرکاران حوزه دفاع مقدس در سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آجا برگزار شد.

دشمن دسرهنگ سهیلی:ر جنگ نرم خود را تجهیز کرده است

سرهنگ سهیلی در این نشست با بیان حماسه های رزمندگان ارتش جمهوری اسلامی ایران در 22 ماه قبل از آغاز جنگ تحمیلی و مبارزه با گروهک های تجزیه طلب و ضد انقلاب و بعد از آن در هشت سال جنگ تحمیلی، انتقال فرهنگ غنی این حماسه‌ها را جهاد در جبهه‌های جنگ نرم دانستند و افزود: باید با استفاده از شیوه‌های نوین انتقال فرهنگ، ضمن اتصال بین نسل قدیم، نسل حال و آینده زمینه ترویج خودباوری، معنویت، روحیه جهادی و استکبار ستیزی را فراهم کرد.

وی تصریح کرد: یکی از این شیوه‌های نوین برای حضور در جهاد فرهنگی، استفاده از فضای مجازی یا همان خط مقدم جنگ نرم است. دشمن خود را تجهیز کرده و هجوم‌های بسیاری را تدارک دیده، باید برای دفاع همه جانبه آماده بود، بهترین سلاح همین فرهنگ ایثار و شهادت است که می‌توان با آن در برابر هر ابر قدرتی ایستادگی کرد و ما مسئول رساندن تجهیزات و سلاح به رزمندگان جوان در خط مقدم نبردیم.

در این نشست با توجه به حوزه های مختلف، حاضرین نظرات خود را در جهت سرعت بخشیدن به حرکت رو به جلوی حفظ و نشر ارزش‌های دفای مقدس به ویژه در زمینه انتشار کتاب و فضای مجازی مطرح کردند.

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi