28 بهمن 1398/ ۲۳ جمادى الثانية ۱۴۴۱
شناسه خبر : 71395
1398,پنجشنبه 28 آذر12:40
اشتراک گذاری در:
عکس روز

نگذاشتیم قرارهایشان عملی شود!


نگذاشتیم قرارهایشان عملی شود!

فاش نیوز - قرار بود خاک جنوب از سرند عربستان بگذرد و اهواز با "الف و لام" معرفه شناخته شود، قرار بود در سوسنگرد به نام "خفاجیه" خطبه بخوانند و "محمره" را به جای خرمشهر راهی نقشه ها کنند. قرار بود خلیفه بعثی قادسیه روی کشتی تفریحی در اروند حمام آفتاب بگیرد و دینار واحد پول خوزستان شود.  قرار بود با دوپینگ نظامی اسراییلی ها پشت بی زره انقلاب ما را با خاک آشنا کنند و درهای نمایشگاه لامذهبی را در منطقه بازبگذارند. خاک جنوب روی سر خاک بعثی ها الک شد و اهواز با دو چشم آهوی خود به کارون نگاه کرد. چمران نام خفاجیه را از خطبه انداخت و خرمشهر به شناسنامه خود افتخار کرد.

اروند این بندر زیبای خرمشهر، پاروزن ناوارد قادسیه را به گل نشاند و دینار از جغرافیای عراق تجاوز نکرد. تشک بعثی اسراییلی ها، پشت بی زره انقلاب ما را با خاک آشنا نکرد و درهای آن نمایشگاه لاییک برای همیشه تخته شد.

این همه افتخار و سبربلندی را برای ایران اسلامی چه کسانی به ارمغان آورده اند؟ بسیجیان، سپاهیان، ارتشیان، همه ملت ایران، این گلواژه های سرخ مکتب شهادت برای دیدار دوست، بریدند و رفتند و این همه افتخار و سربلندی را برای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران  و مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) به ارمغان آوردند.

ایثار یعنی همین که ما درمقابل صدام و صدامیان ایستادیم و هیچ هراسی به دل راه ندادیم، شهید و جانباز و مفقود شدیم هیچ هراسی نداشتیم و نخواهیم داشت.
دلنوشته     متن ادبی     خرمشهر     فاش نیوز                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.