شناسه خبر : 71523
چهارشنبه 04 دي 1398 , 10:52
اشتراک گذاری در :
عکس روز

ما همه باهم هستیم...!

سید عباس منصوری - با عرض سلام و تبریک خدمت تمامی برادران و خواهران مسیحی به مناسبت میلاد حضرت مسیح؛ به همین منظور یادی کنیم از این عزیزان در دوران دفاع مقدس که صادقانه چه جانا" و چه مالا" کمک کردند.

 خاطره ای از دوران دفاع مقدس که با یکی از همین دلاوران مسیحی همسنگر بودم؛ هربار از جبهه مرخصی می آمدیم پدر خدابیامرز این دوستمان با یک حس وطن دوستی با ما حرف می زد و از وضعیت جبهه و جنگ می پرسید که نگو! دوران خوب و شیرینی بود، یادش بخیر. زمانی که به پایان صحبت هایمان می رسیدیم، با همان لهجه شیرین می پرسید: بچه ها در جبهه کم وکسری ندارند؟ ما هم با کمی تعارف و بگو بخند می گفتیم چرا مثلا چون در ایام زمستان رزمندگان نیازمند پتو و چراغ والور و غیره می باشند.

بلافاصله دست به کار می شد که تا تمام شدن مرخصیمان کلی وسایل آماده می کردند جهت کمک به رزمندگان اسلام.

 وقتی این همه ایثار را ما از برادران و خواهران مسیحی می دیدیم بایک انرژی خاصی به جبهه برمی گشتیم که هم آن هدایای را برسانیم و هم به نوعی با جنگیدن و جانفشانی، از این عزیزان تشکر کرده باشیم و به تمامی جهانیان ثابت کنیم ما همه با هم هستیم چه مسلمان و چه مسیحی و چه زرتشتی و کلیمی، همه درکنار هم از وطن دفاع خواهند کرد.

کد خبرنگار: 23
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi