07 بهمن 1398/ ۰۲ جمادى الثانية ۱۴۴۱
شناسه خبر : 71555
1398,جمعه 06 دي12:08
اشتراک گذاری در:
عکس روز

شهید خدمت زهره‌وند


شهید خدمت زهره‌وند در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است «من برای دفاع از اسلام به جبهه آمدم و از این بابت هم خوشحالم و هم خدا را شکر می‌کنم».

۷۴۰/ شهید خدمت زهره‌وند: برای دفاع از اسلام به جبهه آمدم

به گزارش از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»

تبرک لحظاتمان با شهید خدمت زهره‌وند

به نام خداوند مهربان

من برای دفاع از اسلام به جبهه آمدم و از این بابت هم خوشحالم و هم خدا را شکر می‌کنم.

اینجانب خدمت زهره‌وند وصیت‌نامه خود را تحویل همسرم می‌دهم، بدهکاری و بستانکاری ندارم خرجی که بعد از مرگم خواهم کرد از این قرار است مبلغ 40 هزار تومان.

همسرم وصی فرزندانم خواهد بود، تا به حال زحمت تربیت و بزرگ کردن بچه‌ها با او بوده و بعد از مرگم نیز این کار بر عهده او باشد. از فرزندانم می‌خواهم به دستور مادرشان توجه کنند.

طبق دستور قرآن و اسلام سهم پسر و دخترم از ارث مشخص است، تا چندی که همسرم نزد بچه‌ها باشند اختیار مال و اموال به عهده ایشان است

 


منبع : فارس


شهید     خدمت زهره‌وند     وصیت     فاش نیوز                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.