شناسه خبر : 71555
جمعه 06 دي 1398 , 12:08
اشتراک گذاری در :
عکس روز

شهید خدمت زهره‌وند

شهید خدمت زهره‌وند در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است «من برای دفاع از اسلام به جبهه آمدم و از این بابت هم خوشحالم و هم خدا را شکر می‌کنم».

۷۴۰/ شهید خدمت زهره‌وند: برای دفاع از اسلام به جبهه آمدم

به گزارش از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»

تبرک لحظاتمان با شهید خدمت زهره‌وند

به نام خداوند مهربان

من برای دفاع از اسلام به جبهه آمدم و از این بابت هم خوشحالم و هم خدا را شکر می‌کنم.

اینجانب خدمت زهره‌وند وصیت‌نامه خود را تحویل همسرم می‌دهم، بدهکاری و بستانکاری ندارم خرجی که بعد از مرگم خواهم کرد از این قرار است مبلغ 40 هزار تومان.

همسرم وصی فرزندانم خواهد بود، تا به حال زحمت تربیت و بزرگ کردن بچه‌ها با او بوده و بعد از مرگم نیز این کار بر عهده او باشد. از فرزندانم می‌خواهم به دستور مادرشان توجه کنند.

طبق دستور قرآن و اسلام سهم پسر و دخترم از ارث مشخص است، تا چندی که همسرم نزد بچه‌ها باشند اختیار مال و اموال به عهده ایشان است

 

منبع: فارس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi