شناسه خبر : 71584
شنبه 07 دي 1398 , 14:14
اشتراک گذاری در :
عکس روز

جانبازان لرستانی تعیین درصد شدند

افشین قنبری روز جمعه افزود: این تعداد جانباز در روزهای پنجم و ششم دی ماه مورد معاینه تخصصی قرار گرفتند و میزان درصد جانبازی آنها اعلام شد.

یکهزار جانباز لرستانی دوران دفاع مقدس تعیین درصد شدند

 

وی اظهار داشت: میزان تعیین درصد و از کار افتادگی جانبازان درقالب ۲ کمیسیون تلفیقی با حضور هشت پزشک متخصص و فوق تخصص، یک پزشک عمومی و ۴۰۰ متقاضی از سراسر استان برگزار شد.

وی روند برگزاری کمیسیون را  مثبت ارزیابی کرد و  اظهار داشت:  بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان در حوزه بهداشت و درمان و تیم پزشکان مجرب و متخصص بر این است که کمیسیون بر اساس معاینات و نیز مستندات پزشکی رسیدگی لازم را انجام دهد.

 

وی ادامه داد: یک کمیسیون بررسی حق پرستاری برای والدین شهدا و خانواده جانبازان نیز با سقف ۳۰۰ نفر متقاضی در تابستان امسال برگزار شد. 

منبع: ایرنا
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi