شناسه خبر : 71588
شنبه 07 دي 1398 , 15:34
اشتراک گذاری در :
عکس روز

جستجوی پیکر شهدا در عراق ادامه دارد

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه روند جستجوی پیکر شهدا در خاک عراق ادامه دارد گفت: پیکرهای مطهر تعدادی از شهدای هشت سال دفاع مقدس اخیرا در خاک عراق پیدا شده‌است.

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، سردار سیدمحمد باقرزاده جمعه شب در حاشیه برگزاری چهارمین یادواره شهدای دانشگاه صنعت نفت در آبادان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: هنوز شرایط انتقال پیکرهای شهدای تازه تفحص شده در عراق فراهم نشده است ولی جستجو در مناطق تعیین شده از سوی تیم‌های تفحص در حال انجام است.

وی افزود:همچنان در حال رایزنی با طرف عراقی برای انتقال پیکرهای مطهر شهدا به خاک وطن هستیم و امیدواریم تا فاطمیه دوم به نتیجه قابل قبولی در خصوص انتقال پیکر شهدا برسیم.

پیکرهای مطهر ۷۲ شهید که قرار بود ۶ آبان ماه امسال از مرز شلمچه به خاک وطن منتقل شوند بنا به درخواست وزارت دفاع کشور عراق و شرایط خاص این کشور به تعویق افتاد.

منبع: تابناک
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi