20 فروردين 1399/ ۱۵ شعبان ۱۴۴۱
شناسه خبر : 71650
1398,یکشنبه 29 دي10:53
اشتراک گذاری در:
عکس روز

به جای شعار عمل کنید


به جای شعار عمل کنید

فاش نیوز - وقتی رسانه ها را مرور می کنیم هر مسئول و مدیری از رده های بالا تا رده های پایین اعم از روسای قوا،‌ وزیر،‌ معاون وزیر، مشاور وزیر،‌ نماینده مجلس، استاندار، ‌مدیر کل و... به تمجید و تعریف از ایثارگران می پردازند و با جملاتی زیبا آنان را تکریم و تعظیم می کنند.

لکن زمانی که به سازمان های تحت امرشان مراجعه می کنی و اقدامات آنان را در رسیدگی به قوانین و مقررات ایثارگران بررسی می کنی در عمل می بینی بسیاری از قوانین و مقررات در همان سازمان تحت امرشان معطل اجراست.

براستی به چنین مسئولی چه باید گفت؟ آیا این اقدام او از روی صفا و صمیمیت است یا نوعی عوام فریبی است؟ نیت خوانی نمی کنیم ولی مسئولین بهتر است بین زبان و عملشان هماهنگی ایجاد کنند و به جای لفاظی های بی خاصیت به تکلیف قانونی خود در برابر ایثارگران عمل کنند.

براستی به چنین مسئولی چه بایدگفت. حالا میخوام بعد چند سال بخاطر حتک حرمت خون شهدا و بی احترامی به مقام عظمی ولایت باسند و مدرک پرده از تخلفی در دانشگاه علوم پزشکی بابل بردارم ونیازی به تامین شغلی ندارم چون خون پدرانمون تامین شغلی ما خواهد بود...

فردی بنام(ر) دربیمارستان مرحوم آیت اله روحانی باکلمات قبیحه وناپسند اقدام به فحاشی نسبت به ایثارگران وخانواده های شهدا نموده که مراتب بعد ازتذکر، نامه کتبی به تخلفات دانشگاه علوم پزشکی بابل وحراست دانشگاه ونهاد رهبری واداره بازرسی دانشگاه علوم پزشکی و به اطلاعشان رسیده است ولی حرکتی ونتیجه ای بابت حفظ وشان ایثارگران نشده است و همچنان ازسال 96 مسکوت مانده وجدیدا رای برات صادرنمودند داستان ازاین قراراست  آقای(م) عضو محترم تخلفات هدف شما ازکمک وراهکاربه متهم ولو دادن اسامی شاهدین وبچه های بسیجی چه بوده است هدفتان ازروی صفا وصمیمیت بوده است یا نوعی ضد ایثارگری.

جناب آقای(ح) ریس محترم تخلفات شما که جان دخترتان راقسم خوردید وگفتی حتما گوش این آقا رامیکشی وادعا میکردی خاک جبهه درکنار پدرانمون راخوردی چه شده است درفرجام کارنظرتان عوض شده است جناب آقای(ع) شما که خودتان درآذر 96 متن نامه رابادست خط خودتان علیه متهم صادرنمودی وسند آن هم موجود است که درصورت کذب خواندن.ادعای.اینجانب تقدیم خواهدشد.

و ادعا می کردی هرکس به شهداورهبری توهین کند ساکت نمیشینید چه شده است که قلم برخلاف زبانتان چرخاندید وبنده را توبیخ زبانی وزمانی نمودید وحضورم دردفترتان شما راآزرده خاطر کرده است که بعد گذشت چندماه ازحضورم پاس ساعتی میخواهید وحضورم اوقات شریفتان رامکدر میفرماید ومیگوئید فکر میکنی استخدام وفرزند شهید هستی میتوانی هرکاری بکنی.

بله هرکس به رهبرم وسربریده پدرشهیدم وخون پاک شهید حججی دست درازی کند هرکاری میکنم تاآنانی هم رزمانی ازپدرانم هنوز زنده اند وانقلابی هستند مدد میجویم تادست هرچه ناخلف راازمرفق قطع کند تابه ریش ایثارگران وخانواده های شهدانخندند جناب(م) خان بعد ازکمک ناشایست شما فردخاطی بنده وشاهدین راتهدید کرده بعد ازلو دادن نامه دادگاه انقلابی هر اتفاقی برای اینجانب وافرادشاهدین بیافتد شما ازلحاظ مادی ومعنوی پاسخگو خواهید بود جناب حراست دانشگاه سکوت مصلحت آمیز شما چه معنایی میدهدپاسخ با وجدان بیدارمردم جناب جوان اکتیو وفعال بسیجی که چند ماهی است استارت کار دراداره بازرسی کلید خورده است وامید به پیگیری شما داریم برای حفظ کرامتتان نامی ازشما نخواهیم بردودعا میکنیم دعای شهداپشت وپناه شما باشد ودلتان همچون شهدا قرص ومحکم ولی شما هم کاری نکردی جوابش رابه شهدابایددرسرپل صراط بدهی
ما دلمون پر است از خون دل
از کسانیکه خون پاک ترین جوان های این کشور و فراموش کردن
از کسانیکه دست شان تا مرفق در بیت المال مسلمین است و به ریش جانبازان و خاندان شهدا میخندند.انقلاب اسلامی،انقلاب اول بود
تسخیر سفارت جاسوسی امریکا بقول حضرت امام ره انقلاب دوم بود.
رونوشت:ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بابل
نماینده محترم شهدا وجدان بیدار فرزندان شهداوجانبازان وایثارگران
همرزمان شهدا که هنوزپرپرنشده اند

مردان بی ادعا -همانان که مصداق بارز "انفرو خفافا و ثقالا و جاهدو باموالکم و انفسکم فی سبیل الله ذالکم خیر لکم ان کنتم تعلمون " بوده مایه ی مباهات و فخر این سرزمین می باشند. خدای بزرگ را شاکرم که توفیق همراهی با سبک باران عاشق را درخاطر مکدر خویش دارم و به خود میبالم و خود به چشم خویش ایثار دیدم.گمگشته ی دیار محبت کجا رود  نام حبیب  هست و نشان حبیب نیست. عاشق منم که یار به حالم نظر نکرد. ای خواجه درد هست و لیکن طبیب نیست‌.
التماس دعافرزندشهید

تیم ذره بین این مطلب را رد و یا تایید نمیکند و در صورت ارسال جوابیه از طرف دانشگاه علوم پزشکی در رابطه با این مسئله آن را منتشر خواهد کرد.


کد خبرنگار : 23


نماینده مجلس     استاندار     ایثارگران                                
Reply
no
0
yes
0
مهدی
1398/11/19 - 09:03
تمامی سران قوا و سایر مقامات ارشد از ایثارگران فقط در شرایط بحرانی و خاص استفاده ابزاری می کنند؟؟؟؟؟
در عمل هر کدام ساز خودشان را بر علیه ایثارگران به دلخواه می زنند؟؟؟؟از آقای رییس جمهور روحانی گرفته ؟
تا دیوان عدالت اداری؟؟؟؟؟

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.