28 بهمن 1398/ ۲۳ جمادى الثانية ۱۴۴۱
شناسه خبر : 71671
1398,پنجشنبه 12 دي11:24
اشتراک گذاری در:
عکس روز

جانبازان سهمیه ناچیز بنزین را به دولت برگرداندند


مدیرعامل انجمن جانبازان نخاعی گفت: اختصاص سهمیه ناچیز بنزین به جانبازان بی‌ احترامی به آنان است و ما آن را به دولت برمی‌گردانیم.

جانبازان سهمیه ناچیز بنزین را به دولت برگرداندند

 «حسین اسرافیلی» مدیرعامل انجمن جانبازان نخاعی با اشاره به پیگیری جانبازان برای تخصیص سهمیه‌ بنزین ویژه جانبازان و معلوین اظهار داشت: یکشنبه هفته‌ای که اعلام شد بنزین گران شده، بیانیه دادیم و درخواست پیگیری سهمیه جانبازان و معلولین را داشتیم و در نامه‌های گوناگون به مراکز و نهادهای مربوطه از آنان خواستیم تا این مورد را پیگیری کنند که فراکسیون ایثارگران مجلس و برخی نمایندگان به موضوع ورود کردند.

 وی افزود: ما پیش از این اعلام کردیم که کنوانسیون حمایت از حقوق معلولین توسط دولت ایران امضا شده است و طی این کنوانسیون باید حق و حقوق معلولین از قبیل حمل و نقل، مناسب‌سازی معابر و غیره باید رعایت شود. امروز من جانباز و یا معلول مثل دیگر مردم عادی مالیات می‌پردازم، با این تفاوت که مردم عادی از خدمات عمومی استفاده می‌کنند اما من جانباز نمی‌توانم از این امکانات به دلیل فراهم نبودن شرایط استفاده کنم، لذا من دو برابر باید متحمل هزینه شوم.

 اسرافیلی با گلایه از طرح دولت برای تخصیص 40 لیتر بنزین سهمیه‌ای به ایثارگران و معلولان این اتفاق را توهین به جامعه ایثارگری دانست و افزود: سهمیه 40 لیتری بنزین به نوعی توهین به جانبازان است چرا که در تصمیم‌گیری نه نظر ما خواسته شده و نه بررسی‌های درست کارشناسان، لذا طی بیانیه‌ای عنوان کردیم که این سهمیه را به دولت بازمی‌گردانیم.


منبع : دفاع پرس


Reply
no
0
yes
1
1398/10/12 - 12:43
سلام وعرض ادب واحترام به محضرجانبازعزیز وگرانقدرمان جناب اسرافیلی عرض شود به محضرحسین آقای گُل اولاً سپاس باتمام مشگلاتی که خود دارید در پایتخت ازحق وحقوق همه جانبازان دفاع می کنید وثانیاً ضمن حمایت ازشما تاج سرمان نه تنها40لیترسهمیه به قول حضرات مخصوص جانبازان ومعلولین عزیز شماامرکنیدتاهمان 60لیتر سهمیه ماهانه راکه به همه میدهندرابه دولت تدبیر و امیدکه تدبیرش خانه نشینمان کرده وامیدش هم هرروزناامیدترازدیروزدرخاتمه عرایضم بخاطرتمامی زحماتی که می کشین تقدیروتشکرویژه داشته و بهترین ها رابرای جنابعالی وخانواده محترمتان را داریم باتشکر سیدعلی

Reply
no
0
yes
0
جانبازجنگ
1398/10/12 - 15:48
ماهیانه ۱۰۰۰لیتربرای جانبازان۷۰%
۸۰۰لیتربرای بقیه.....
و...

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.