شناسه خبر : 71696
شنبه 14 دي 1398 , 11:47
اشتراک گذاری در :
عکس روز

پیکر جانباز شهید «براتعلی» در قطعه شهدا به خاک سپرده شد +تصاویر

پیکر جانباز شهید «حسین براتعلی» صبح امروز یکشنبه(۱۴ دی) از آسایشگاه امام خمینی(ره) تشییع و در قطعه شهدای بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

فاش نیوز - مراسم تشییع جانباز شهید «غلامحسین براتعلی» صبح امروز یکشنبه (14 دی) از آسایشگاه امام خمینی(ره) با حضور جانبازان، دوستان، همرزمان، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فاش نیوز، در این مراسم که جمع کثیری از جانبازان ویلچری خانواده معزز شهدا، مدافعان حرم و آزادگان دوران هشت سال دفاع مقدس حضور داشتند، پیکر پاک و مطهر شهید براتعلی بر روی دوش همرزمان و امت حزب الله تشییع و پس از انتقال به بهشت زهرا در قطعه شهدا (قطعه ۲۶) به خاک سپرده شد.

بر پایه این گزارش در این مراسم که جانبازان مقیم آسایشگاه و تعدادی از جانبازان نخاعی دیگر حضور داشتند، پس از زیارت عاشوزا، پیکر مطهر این جانباز صبور و مقاوم با بدرقه جانسوز همسنگران و جانبازان به سمت بهشت زهرا(س) تشییع و در قطعه ۲۶ گلزار شهدا در کنار دوست و دیگر جانباز گردنی شهید "مجید غلامی" به خاگ سپرده شد.

همچنین "عباسپور" معاون بهداشت و درمان بنیاد، "صمیمی" مدیر کل بنیاد شهید تهران، "سه روش" مدیر موسسه ایثار تهران بزرگ و تعدادی دیگر از مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مراسم حضور داشتند.

http://fashnews.ir/images/upfiles/20200101/26805.jpg

گفتنی است «غلامحسین براتعلی» از جانبازان قطع نخاع از گردن آسایشگاه جانبازان امام خمینی(ره)، پس از سه و نیم دهه صبر و استقامت در برابر سختی های مجروحیت و جانبازی، به سوی یاران شهیدش پرکشید.

برپایه این گزارش، غلامحسین براتعلی از جهادگران جهادسازندگی بود و از همین نهاد انقلابی به جبهه های جنگ اعزام شد و در سال 1362 در منطقه کردستان به درجه جانبازی نایل شد.

 

کد خبرنگار: 23
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi