شناسه خبر : 71787
چهارشنبه 18 دي 1398 , 16:20
اشتراک گذاری در :
عکس روز

حضور جانبازان نخاعی خوزستان در مراسم تشییع شهید سلیمانی

جمعی از جانبازان نخاعی دوران هشت سال دفاع مقدس با حضور در مراسم سردار سپهبد قاسم سلیمانی یاد و خاطر فرمانده سپاه قدس را گرامیداشتند.

فاش نیوز - همگام با حضور میلیونی مردم ایران اسلامی، جانبازان نخاعی اهواز با حضور در مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر سردار سپهبد قاسم سلیمانی حضور یافتند.

بر اساس این گزارش، در این مراسم که جمعی از جانبازان ویلچری حضور داشتند، اسوه های ایثار و ایستادگی همگام با ملت ایران اسلامی با حضور در مراسم تشییع سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس در شهرهای اهواز، آبادان و خرمشهر با سر دادن شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل خواستار انتقام سخت از اشغالگران امریکایی شدند.

کد خبرنگار: 23
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
مرسی . سرم شلوغه . زحمت کشیدی .
سلام و عرض ادب با عرض تبریک و تسلیت به مناسبت سردار دلها و یاران شهیدش لازم به ذکر است که عکسها توسط برادران آقای غرباوی و جانباز راکی گرفته شده اند .
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi