شناسه خبر : 71861
شنبه 21 دي 1398 , 11:06
اشتراک گذاری در :
عکس روز

خون سردار، اسرار و چهره ها را روشن کرد!

ناشناس - می دانیم هر پیامبری بر اساس موضوعات مطرح در دوران خود دارای معجزاتی بودند که آن موضوعات در اختیار انسان ها در مقابل پیامبران الهی مقهور و بی ارزش شدند. پیامبر اکرم در دورانی مبعوث شد که فصاحت و بلاغت در نهایت قرار داشت اما اعجاز قران کریم تمام فصاحت و بلاغتی که انسان ها به نهایت رساندند یکباره بلعید و علاوه بر گستره بیکران در علوم و آگاهی و رازهای پنهان، جهانی عظیم و جاویدان از معانی و اسرارها از فصاحت و بلاغت آفرید و به انسان ها بخشد.

بنابراین معجزه امروز در تمام جهان خون شهیدان است زیرا معجزه شهادت بزرگ مرد سپاه پاسداران غبار از روشنایی خورشیدی کنار زد که امیر المومنین (ع) در محراب روشن کرد و نور معجزات شهادت را در جهان آفرید و برای فرزندانش به ارث گذاشت تا ثار الله اعجازی برای پیروزی های شیعیان قرار گیرد.

اکنون برخی پنهان کاری ها و نهفته های استکبار جهانی و شیطان بزرگ آشکار شود که علاوه بر هفت تریلیون دلار، هزاران تریلیون دلار در دروغ پردازی رسانه ها هزینه شده بود که شهادت سردار فاتح همگی را بر باد داد و فریاد مظلومیت مسلمانان را در جهان بلند کرده است.

خون مقدس سردار بسیاری از اسرار پنهان ولایت را آشکار کرد و اکنون دانستیم چگونه خون بر شمشیر پیروز است و چطور ابر قدرتهای نظامی جهان در دفاع مقدس و دفاع از شرارت های داعش شکست خوردند و در جبهه حق پیروز شدیم زیرا سرداری ولایتمدار فرمانده بود.

 اکنون دانستیم ابر قدرت های جهان چقدر از رهبر معظم انقلاب ترس و وحشت دارند یا چگونه در مقابل اراده الهی تسلیم میشوند زیرا چنین فرماندهانی عالمگیر و چنین مسلمانانی متعهد و وفادار دارد که همیشه بصورت خودجوش عشق فشانی کردند و یکبار دیگر کعبه از چنگال سفیان ها آزاد خواهد شد و نماز قدس به امامت رهبر معظم انقلاب بر پا خواهد شد.

اکنون خون سردار همچون چلچراغی تابان روشن کرد که تعدادی خار مغیلان در سر راه اتحاد و سعادت ملت های مسلمان قرار داشتند که اکنون خون شهید ریشه های مغیلان را خشک کرده و بزودی به برکت خون شهیدان از راه عاشقان و حاکمیت شیعی پاکسازی خواهند شد و تمام مردم ایران و جهان متوجه خواهند شد اینگونه خارهای مغیلان چقدر می توانند در راه عاشقان مشکل آفرین باشند که پس از حذف و پاکسازی آنها کلیه تحریم ها و مراودات بانکی جهان و اقتصاد شکوفا و عالمگیر خواهد شد.

اکنون معجزات خون شهید ثابت کرد هر دسته و گروهی همراه استکبار و دست در دست شیطان بزرگ داشته باشند در مقابل نورانیت خون شهید رسوای عالم و مقهور و همانند دشمن رو سیاه هستند.
هر روز زاویه ای از اعجاز خون شهیدان آشکار می شود و هر روز پیروزی خون بر شمشیر در رگ ها و خون شیعیان از نجف و کربلا و سامرا و مشهد جوشان می شود تا آن روز که حضرت صاحب الامر (عج) ظهور کند و معجزات عشق آشکار گردد.

کد خبرنگار: 20
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام شهادت سردار سلیمانی حکومت آمریکا را در جهان رسوا کرده زیرا در تمام تاریخ چنین رسوایی بزرگی برای استکبار جهانی وجود نداشته لذا اکنون افکار عمومی تمام مردم جهان و بخش وسیعی از مردم آمریکا بوسیله رسانه های هزاران میلیاردی خودشان قاطعانه از رسوایی و جنایت و حضور خصمانه و ایجاد نا امنی در جهان توسط حکومت آمریکا مطلع شدند و تمام هزینه های تریلیون دلاری تبدیل به سلاحی بر علیه خودشان شده است. واقعا خون شهیدان بر شمشیر هزاران تریلیون دلاری پیروز است.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi