02 بهمن 1398/ ۲۷ جمادى الأولى ۱۴۴۱
شناسه خبر : 71869
1398,یکشنبه 22 دي08:45
اشتراک گذاری در:
عکس روز
عضو فراکسیون امید:

دیگر نباید در انتخابات ائتلاف کنیمعضو فراکسیون امید در مجلس می‌گوید؛ حتی اگر یک رای هم نداشته باشیم، دیگر نباید در انتخابات مجلس ائتلاف کنیم.
به گزارش ایلنا، عبدالرضا هاشم‌زایی گفته است: لازم است در شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان یا در کل جریان اصلاحات، با هم به بحث و گفت‌وگو بنشینند؛ قطعا هر یک از اعضای جریان اصلاحات پیشنهاد و سلیقه‌ای را برای شرکت در انتخابات مطرح خواهند کرد. معتقدم اصلاح‌طلبان حتی اگر در انتخابات یک رای هم نداشته باشند، نباید با هیچ جناحی ائتلاف کنند.
این عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ما همیشه برای گرفتن قدرت نباید در انتخابات شرکت کنیم، اظهار کرد: جریان اصلاحات باید در درازمدت به اهدافش برسد. این دوره هم معتقدم اگر قرار است لیستی ارائه شود، باید اصلاح‌طلبی کامل باشد و با هیچ گروهی برای گرفتن مجلس ائتلاف نکنیم. او ادامه داد: درباره ارائه لیست و معرفی نامزد از سوی جریان اصلاحات، افکار و طیف‌های مختلفی وجود دارد؛ عده‌ای می‌گویند اگر کاندیدای اصلی ما را رد صلاحیت کنند، دلیلی ندارد ما لیست بدهیم. جمعی هم معتقدند در هر صورت بین نامزدهای تایید صلاحیت شده می‌توانیم برای تهران 30 نفر و برای شهرستان‌ها و استان‌ها کاندیدا انتخاب کنیم.
فراکسیون امید     عبدالرضا هاشم‌زایی     مجلس شورای اسلامی                                
Reply
no
0
yes
0
1398/10/23 - 09:53
سلام اعلام اسامی تایید صلاحیت شده و نمایندگان حاضر در مجلس شوکه کننده بود تا معلوم شود تعداد زیادی نماینده مجلس دارای سوء استفاده مالی رد صلاحیت شدند و مشکلات اقتصادی کشور در اثر تحریم نبوده بلکه جریانهای فاسد نفوذی علت تخریب پایه های اقتصادی کشور بوده است.
از سوی دیگر همانگونه که رهبر معظم هر سال بر توجه مسئولان به امور اقتصادی تاکید داشتند لازم است برای اقناع افکار عمومی نمایندگان فاسد بعنوان مفسد اقتصادی بدون هرگونه ملاحظات سیاسی و مصونیت قضایی محاکمه و مجازات شوند.
گرچه مفسدان اقتصادی از قبل دارای گرین کارت و تابعیت کشور ثانی هستند و به این لحاظ تبعه کشور دیگر میباشند و محاکمه آنها با مشکاتی مواجه خواهد شد اما خواسته مردم مجازات مناسب است.

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.