شناسه خبر : 71932
سه شنبه 24 دي 1398 , 14:24
اشتراک گذاری در :
عکس روز

نامه شبکه ملی ایثارگران به سردار حاجی‌زاده:

سپر بلای اشتباهات دیگران شدید

در نامه شبکه ملی ایثارگران به فرمانده هوا و فضای سپاه آمده است: آمریکای جنایتکار و عوامل داخلی آن، شرایطی را به‌ وجود آوردند که شما بایستی سپر بلای اشتباهات دیگران نیز باشید.

شبکه ملی ایثارگران نامه سرگشاده‌ای به فرمانده هوا و فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پی سقوط هواپیمای اوکراین و حوادث جاری کشور نوشته است. متن این نامه به شرح زیر است:

برادر گرامی و معزز، سرتیپ پاسدار امیر علی حاجی‌زاده
فرمانده محترم هوا و فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

سلام علیکم؛

با احترام باستحضار می‌رساند، شبکه ملی ایثارگران متشکل از هفت انجمن مستقل ثبت شده کشوری از قشرهای مختلف ایثارگری (جانبازان بصیر، قطع نخاع ، قطع عضو، شیمیایی، آزادگان، فرزندان معزز شهدا و همسران شهدا و ایثارگران)، شهادت مظلومانه سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به حضور حضرت بقیه الله الاعظم(عج) و مقام معظم رهبری و مردم شهیدپرور ایران به‌ویژه جنابعالی که همسنگر و همرزم آن عزیز آسمانی بوده‌اید، تبریک و تسلیت عرض نموده و بر این باور است که سنگینی این داغ بیش از همه بر دوش آن فرمانده معزز می‌باشد.

در شرایطی که می‌رفت با آثار گرانبهای شهادت آن عزیز و انتقام سختی که برادران ما در سپاه پاسداران از آمریکای جنایتکار گرفتند، طومار جنایات این دشمن قسم خورده اسلام و مسلمانان در منطقه و جهان پیچیده شود، اتفاقی ناگوار (سرنگونی هواپیمای اوکراینی) شیرینی پیروزی‌های به دست آمده را در کام رزمندگان سپاه پاسداران و ملت تلخ نمود.

و تلخ‌تر از آن این که ضمن روشن نبودن ابعاد و چگونگی وقوع این حادثه، آمریکای جنایتکار و عوامل داخلی آن با آلوده ساختن فضای سیاسی و نظامی کشور، شرایطی را به وجود آوردند که فرماندهان عزیزی همچون جنابعالی که تمام عمر خود را برای عزت و سربلندی ملت عزیز ایران و تأمین امنیت کشور فدا نموده‌اید و فرمانده‌های مطیع ولایت بوده و هستید، ضمن عمل به وظیفه سازمانی به بهترین نحو ممکن بایستی سپر بلای اشتباهات دیگران نیز باشید.

در بخش دیگری از این نامه آمده است: شبکه ملی ایثارگران بر این باور است که حوادث تلخ روزهای اخیر چیزی از عظمت فداکاری‌ها و زحمات و از خود گذشتگی‌های شما نمی‌کاهد، و ما ایثارگران با تنی رنجور و زخم خورده از ستم دشمنان کشور اسلامی، همچون گذشته آن عزیز را فرمانده‌ای لایق دانسته و آماده هرگونه فداکاری و جانفشانی در راه تحقق منویات مقام معظم رهبری می‌باشیم. از خداوند متعال توفیقات روز افزون جنابعالی را خواهانیم.

شبکه ملی ایثارگران / انجمن جانبازان نخاعی / 23 دی‌ماه98

منبع: تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام ، اولین مرتبه است شبکه ایثارگران را شنیدیم و نمیدانیم چه کسانی اینگونه شبکه ها را مدیریت کردند.
علی ایحال موضوعاتی که در افکار عمومی مطرح میباشند و روزنامه کثیر الانتشار انقلابی نیز مقاله مفصلی ارائه کرده است بطور کلی تقصیر را از دوش سپاه پاسداران برداشته و آمریکا را مقصر معرفی میکند.
نظر باینکه در بررسی افکار عمومی حمایت از سپاه پاسداران صددرصد مشهود میباشد و مردم حامی و پشتیبان تنها ارگان فابل اعتماد نظام اسلامی میباشند و یقین داریم پذیرش مسئولیت سقوط هواپیما برای جلوگیری از اجرای نقشه های شوم شیطان بزرگ و فتنه ای سراسری بوده امیدواریم در نماز جمعه این هفته به امامت رهبر معظم انقلاب هرچه سریعتر موضوع آشکار و یک بار دیگر توطئه استکبار جهانی علیه نظام اسلامی افشا و پیامدهای نقشه های شوم و فتنه انگیزی دشمنان نظام اسلامی خنثی گردد.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi