شناسه خبر : 71938
چهارشنبه 25 دي 1398 , 09:18
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مقام آمریکایی فاش کرد

هدف از اغتشاش چه بود؟


تجمعات چند ده نفره عناصر ضد انقلاب که قصد داشتند ناراحتی مردم برای قربانیان حادثه سرنگونی هواپیمای مسافربری را مصادره به مطلوب کنند، چه اهمیتی برای آمریکا دارد و هدف آنها از ترتیب دادن این نمایش چیست؟
مشاور امنیت ملی آمریکا پاسخ این پرسش را در قالب بازگویی آرزوهای خود داد. اوبراین در گفت‌وگو با فاکس‌نیوز اظهار داشت: تحریم‌ها و اعتراضات اخیر مردم(!؟) ایران را مجبور به بازگشت به میز مذاکرات می‌کند.
وی افزود: هر چند ایران همچنان به رفتارهای خصمانه خود ادامه می‌دهد اما دولت ترامپ اقتصاد آنان را فلج کرده است.
مشاور امنیت ملی آمریکا گفت: من فکر می‌کنم کمپین فشار حداکثری ترامپ در حال کار کردن است و ایران برای رهایی چاره‌ای جز بازگشت به میز مذاکرات ندارد.
اوبراین همچنین گفت: آنچه باعث مذاکره آن‌ها خواهد شد، فشار بر اقتصاد است و وقتی کسانی با حضور در خیابان‌ها شعارهایی ضد رژیم سر می‌دهند به این معنا است که فشار حداکثری پاسخ مثبت داده است.(!)
در همین حال جونیور فرزند ارشد ترامپ ضمن ذوق‌زدگی و انتشار چند تصویر مربوط به حمله چند نفر از اوباش و پادوهای ضد انقلاب به تصاویر شهید سلیمانی در توییتر نوشت: به نظر می‌رسد این تصاویر و متفاوت از داستان‌هایی است که بارها و بارها در رسانه‌ها دیده و شنیده‌ایم که مردم ایران چگونه او (سلیمانی) را دوست دارند.
این فضاسازی‌های آرزواندیشانه و مستند به خباثت چند نفر مزدور وطن‌فروش، در حالی است که ملت بزرگ ایران در مراسم عظیم تشییع حاج قاسم سلیمانی، جواب بسیاری از یاوه‌گویی‌های دشمنان را داد و معرکه‌گیری چند وطن‌فروش در حمله و اهانت به شهید حاج قاسم سلیمانی، چیزی از ضربه بزرگی که ملت ایران و آن شهید والامقام به دشمن زدند، نمی‌کاهد.
این نکته هم گفتنی است که ملت ایران آخرین بار، ماهیت مذاکره و توافق با شیطان بزرگ را در ماجرای برجام تجربه کرد: واگذاری امتیازات متعدد، دریافت مشتی وعده نسیه،‌ و سرانجام زیرپا گذاشتن کل توافق از سوی غرب و اصرار به ادامه تعهدات از سوی ایران!!

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام ، همانطور که متن فوق الذکر بیان شده حضور تعدادی خائن وطن فروش که عکس شهید سلیمانی را پاره کردند در مقابل سیل خروشان و 25 میلیونی مردم ایران و سایر کشورهای جهان بویژه کشورهای اسلامی در تشییع شهیدان و محکوم کردن جنایات شیطان بزرگ در فرودگاه بغداد از روی ناامیدی و استصال است که تلاش میکنند از طریق فضای مجازی و رسانه های استکباری اقدامات خائنین و وطن فروشان را به مردم تلقین کنند گرچه ملتهای آزاده جهان بخوبی میدانند حضور میلیونی تشییع کنندگان شهیدان در فضای واقعی کشورهای جهان در مقابل تعدادی وطن فروش و خائن در فضای مجازی فاقد ارزش و حکایت از استیصال و شکست سیاستها و توطئه های مفتضحانه استکبار میباشد.
لازم به یادآوری است توافق برجام طوری به نفع دشمنان تنظیم شده که میتوانند از جنازه برجام هم منتفع شوند و نظام اسلامی را تحت فشارهای شورای امنیت سازمان ملل قرار دهند. نحوه پاسخگویی و برخورد مسئولان دولت با تهدیدهای سه کشور اروپایی در ارتباط با فعال کردن بند مکانیزم ماشه همچنین اخراج فرزندان مسئولان و مسدود کردن حسابهای بانکی آنها بسیار منفعلانه بوده که پس از عدم تایید صلاحیت روسای کمیسیونهای اصلی مجلس و احتمال هرگونه فتنه گری از سوی عوامل استکبار اکنون لازم و ضروری است دلسوزان نظام به عوامل دولت و مجلس اخطار بدهند چنانچه پرونده برجام به شورای امنیت ارجاع و تحریمهای شورای امنیت بازگردانده شود مسئولیت خسارات شش ساله تحریمها و توافق برجام و صنعت پیشرفته و استراتژیک هسته ای را میبایست شخصا پرداخت و اموالشان مصادره را کنند.
مردم به امید برجام رای دادند اما اکنون معلوم شده برجام سرابی برای فریب مردم و زمینه پیشرفت دشمنی استکبار با توافقی ننگین بوده که قصد داشتند با لوایح استثماری دشمنی را تکمیل و اقتصاد کشور را نابود کنند اما با هوشیاری دلسوزان نظام اسلامی توطئه دشمنان خنثی و نتوانست تکمیل شود.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi