شناسه خبر : 71964
چهارشنبه 25 دي 1398 , 16:31
اشتراک گذاری در :
عکس روز

توزیع کامل حکمت کارت ایثارگران در سراسر کشور

مدیرکل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد: تمامی حکمت کارت‌های متعلق به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در سراسر کشور تا دهه مبارک فجر توزیع می‌شود.

توزیع کامل حکمت کارت ایثارگران در سراسر کشور تا دهه مبارک فجر

محمود تبریزی با اعلام این خبر گفت: بر اساس قرارداد فی‌مابین بنیاد شهید و امور ایثارگران و شرکت وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، تاکنون ۱۲۱ هزار حکمت کارت چاپ و به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تحویل داده‌شده است.
وی ادامه داد: در روزهای اخیر نیز ۶۲ هزار حکمت کارت تعدادی از خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان چاپ‌شده و در اختیار بنیاد قرارگرفته است و هم‌اکنون در حال تحویل این کارت‌ها به جامعه مشمول هستیم.
مدیرکل تسهیلات رفاهی بنیاد در پایان خاطرنشان کرد: مقرر است تا پایان دی‌ماه مابقی کارت‌های مشمولین این طرح توسط وزارت دفاع چاپ و در اختیار بنیاد قرار گیرد و با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در ایام مبارک دهه فجر به ایثارگران واجد شرایط (همه ایثارگرانی که از بنیاد شهید و امور ایثارگران حقوق دریافت می‌کنند) تحویل داده می‌شود و به‌محض تحویل کامل کارت‌ها، زمان و نحوه بهره‌برداری از آنها به اطلاع ایثارگران عزیز خواهد رسید.
وی افزود: دارندگان حکمت کارت علاوه بر بهره‌مندی از تخفیف‌های لازم می‌توانند به‌صورت اقساطی و بدون بهره از فروشگاه‌های اتکای سراسر کشور تا سقف اعتبار در نظر گرفته‌شده خرید کنند.
انتهای پیام/

منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام ، هیچگونه اقلام رفاهی به ایثارگران شاغل اختصاص نیافته است. برخی ادارات در کنار حقوق ماهانه مبلغی برای رفاهی به کلیه کارکنان تخصیص داشته اما مدتهاست رفاهی قطع شده و اختصاص نیافته است. بسیاری از شاغلان روی اینگونه مبالغ حساب کردند و بعضی چک دادند که در این وضعیت با مشکلات زیادی مواجه شدند.
طبق مصوبه مجلس میبایست افزایش حقوق کارکنان معادل تورم سالیانه محاسبه شود لیکن این قانون نیز بطور کلی ترک شده زیرا تورم چند برابر بیشتر از میزان افزایش حقوق تعیین شده و در سال آینده پیش بینی شده همچنان میزان افزایش حقوق چند برابر کمتر از تورم تعیین شود. به این ترتیب قدرت خرید کارکنان به کمتر از نصف تقلیل یافته و بسیاری از کارکنان را به شدت گرفتار معیشت زندگی و شرمندگی خانواده کرده است.
مسئولان عالی رتبه مبادی فساد خیز را در عملکرد و قوانین کاربردی جستجو میکنند در حالی که میبایست مبادی فساد خیز را در تصمیمات تعیین حقوق کارکنان و نوع تفکر مسئولان مربوط پیدا کنند.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi