28 بهمن 1398/ ۲۳ جمادى الثانية ۱۴۴۱
شناسه خبر : 72061
1398,دوشنبه 30 دي16:00
اشتراک گذاری در:
عکس روز

تامین معیشت نیروهای مسلح اولویت کاری نمایندگان ایثارگر


عضو فراکسیون ایثارگران مجلس دهم، تامین معیشت نیروهای مسلح را مهم‌ترین اولویت محوری در نشست با مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح عنوان کرد...

تامین معیشت نیروهای مسلح اولویت کاری نمایندگان ایثارگر

فاش نیوز - عضو فراکسیون ایثارگران مجلس دهم، تامین معیشت نیروهای مسلح را مهم‌ترین اولویت محوری در نشست با مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح عنوان کرد.

حجت الاسلام و المسلمین جواد حسینی‌کیا، نماینده ایثارگر مردم سنقر کلیایی در مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی مجلس در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: در کلان برنامه ریزی بودجه کشور، معیشت ایثارگران برای نمایندگان ایثارگر مجلس به عنوان اولویت اصلی قرار دارد. بر همین مبنا نزدیک به ۲۵ هزار نفر ایثارگر در نیروهای مسلح نیازمند دریافت کمک معیشت هستند و به عبارتی ۹۰ هزار نفر نیز سرپرست خانوار در حال دریافت هزینه معیشت خانوار در نیروهای مسلح هستند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس دهم در خصوص تامین اعتبارات مالی در لایحه بودجه ۹۹ خاطرنشان کرد: در این چارچوب پیشنهادهایی به کمیسیون تلفیق ارائه شده است که اگر مجلس همراهی کند، حداقل قدم هایی در جهت رفاه حال و بهبودی جامعه ایثارگری و نیروهای مسلح برداشته خواهد شد.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه تصریح کرد: در حال حاضر کمیسیون تلفیق تا روز چهارشنبه به لایحه بودجه و پیشنهادات نمایندگان رسیدگی خواهد کرد و در صورت تصویب این پیشنهادات گام هایی برای بهبود وضعیت معیشتی نیروهای مسلح در سال آینده برداشته خواهد شد، اگرچه همه مشکلات با این مصوبات برطرف نخواهد شد.

حجت الاسلام حسینی کیا نماینده ایثارگر سنقر کلیایی در بهارستان در خصوص رایزنی فراکسیون ایثارگران با مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: در خصوص پرداخت حق مناطق جنگی به پرسنل نیروهای مسلح بحث و تبادل نظر شد و در خصوص کسر خدمت و معافیت فرزندان ایثارگران، همان عدد ۱۲ روز کسری مورد تایید مجدد قرار گرفت.

 


کد خبرنگار : 23


معیشت     ستاد کل نیروهای مسلح     نماینده ایثارگر     سنقر کلیایی                            
Reply
no
0
yes
2
محمد
1398/10/30 - 22:18
سلام لطفا پیگیری کنید چرا به ما جانبازان یارانه معشتی تعلق نمیگیرد

no
0
yes
0
1398/11/03 - 10:48
نمایندگان محترم
غالب جانبازان از بسته معیشتی گلایه دارند .
لطفا لیست جانبازان را بنیاد به سازمان برنامه وبودجه جهت اصلاح وپرداخت ارایه نماید .
با تشکر


Reply
no
0
yes
0
1398/10/30 - 23:14
آقای حسینی کیا لطفا به جای اینکه اینقدر تو بوق و کرنا کنید محض رضای خدا در عمل کار انجام بدید مامستمری بگیر ارتش هستیم با سطح زندگی پایین تر از متوسط به لطف دولت آقای روحانی کمک معیشت بهمون ندادن درآمدمون رو 7 میلیون 800 هزار تومن زدن که ما هر جور حساب کردیم نفهمیدیم این عدد رو از کجا آوردن پدرم جانباز جنگ هم بودن که این به جای قدردانی کردنشونه واقعا دست گل مسئولین درد نکنه
برای شما هم آرزو میکنم که دور بعد رای بیارید چون این حرفهای قشنگ واسه قبل از انتخاباته

Reply
no
0
yes
1
جانباز صدقه بگیر ساتا
1398/10/30 - 23:23
آقایان بزرگوار خواهشا جانبازان معسر کمک معیشت بگیران ساتا را که خیلی از آنها سابق پرداخت حق بیمه به بیمه ها دارند در ساتا جمع کنید و آن ها را بازنشست کنید

قرار بود جانبازان معسر به بنیاد ایثارگران ارجاع داه شوند و حداقل حقوق داده شود چرا خبری نشد

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.