شناسه خبر : 72082
سه شنبه 01 بهمن 1398 , 16:24
اشتراک گذاری در :
عکس روز

اعلام فراخوان عضوگیری شبکه ملی ایثارگران

شبکه ملی ایثارگران با مجوز از وزارت کشور و ثبت شرکت‌ها با هدف هم‌افزایی انجمن‌های ایثارگری فعالیت می‌کند.

https://defapress.ir/files/fa/news/1398/11/1/907320_654.jpg

شبکه ملی ایثارگران به منظور عضوگیری فراخوان داد. متن فراخوان این شبکه به شرح زیر است:

" باسمه تعالی"

شبکه ملی ایثارگران با مجوز از وزارت کشور و ثبت شرکت‌ها (به شماره ثبت 47606) با هدف هم‌افزایی انجمن‌های ایثارگری در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، پیگیری مطالبات به حق و قانونی ایثارگران، ایفای نقش نظارتی در پیاده شدن صحیح قوانین و مصوبات مربوطه وارائه راهکار به مسئولین قانون گذار و اجرایی کشور برای رفع مشکلات ایثارگرانفعالیت می‌نماید و بر اساس قانون تنها شبکه رسمی ملی و نماینده قانونی ایثارگران کشور است که ابتدا از انجمن‌های رسمی کشوری زیر تشکیل، و حسب قانون سایر انجمن‌های ایثارگری دارای مجوز نیز می‌توانند به عضویت این شبکه درآیند.

  1. انجمن جانبازان قطع نخاعی کشور
  2.  انجمن خانه نور ایرانیان (جانبازان بصیر)
  3.  انجمن راست قامتان کشور (جانبازان دو و سه عضو قطع)
  4. جمعیت آزادگان دفاع مقدس
  5. انجمن آیه های ایثار و تلاش (همسران شهدا و جانبازان)
  6. جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر ن نو اندیش خدمت گذار کشور
  7. انجمن ریه‌های خسته (جانبازان شیمیایی)

بر اساس ماده 11 اساسنامه شبکه: هر سازمان مردم نهاد که با محدوده فعالیت استانی و یا کشوری ثبت و مجوز فعالیت داشته و موضوع فعالیت و اهداف آن مرتبط با موضوع فعالیت این شبکه (جامعه ایثارگری کشور) باشد و همچنین چشم انداز، ماموریت و ارزش‌های آن با اساسنامه شبکه مطابقت داشته باشد، می‌تواند به عضویت این شبکه درآید.

انجمن‌های علاقمند به عضویت می‌توانند درخواست کتبی خود را همراه با مدارک ذیل حداکثر تا پایان اسفند ماه 1398  به آدرس تهران: خیابان آیت‌الله طالقانی، خیابان شهید موسوی، پلاک 49 ارسال کنند.

مدارک لازم برای عضویت :

 1- پروانه فعالیت  

2 - آگهی ثبت تأسیس

3 - آگهی آخرین تغییرات

بدیهی است در صورت داشتن مدارک و شرایط لازم، پس از بررسی در شورای مرکزی شبکه، عضویت آنان پذیرفته خواهد شد. سایر انجمن‌هایی که شرایط لازم را ندارند و در زمان اعلام شده موفق به تکمیل مدارک خود نشوند، می‌توانند در فراخوان بعدی که متعاقبا اعلام خواهد شد شرکت فرمایند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام از تلاشهای شما برای ایثارگران عزیز ممنونم من خودم هم حاضرم هرکاری که از دستم بر بیاد در خدمت شما وایثارگران عزیز وطنم باشم مچکرم جانباز 25 % جنگ تحمیلی
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi