شناسه خبر : 72204
دوشنبه 07 بهمن 1398 , 10:16
اشتراک گذاری در :
عکس روز

ما نمک‌خورده روضه‌های امام حسینیم

اولین شهید مدافع حرم ارتش محسن قوطاسلو متولد سال 1369 و ساکن پاکدشت تهران بود. این نیروی تکاور تیپ 65 نوهد ارتش جمهوری اسلامی در سن 25 سالگی در جریان عملیاتی در نزدیکی شهر حلب سوریه به همراه سه تن دیگر از همرزمانش به شهادت رسید. پیکر او در قطعه 50 گلزار شهدای بهشت زهرا (س) در کنار دیگر شهدای مدافع حرم به خاک سپرده شده است.

ما نمک خورده روضه‌های امام حسینیم

به مناسبت سومین سالگرد شهادت این رزمنده جبهه‌‎های مقاومت فیلمی از آخرین صحبت‌ها شهید که توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران ثبت شده است را می‌بینید.

وی در این فیلم انگیزه حضور خود را دفاع از اسلام عنوان کرده و می‌گوید: «حقیقت آن است که ما نمک خورده روضه‌های اباعبدالله الحسین (ع) و حضرت زینب (س) هستیم ان‌شاءالله بتوانیم کمی از دین خود را ادا کنیم.»

download

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi