شناسه خبر : 72223
سه شنبه 08 بهمن 1398 , 09:36
اشتراک گذاری در :
عکس روز

ارتباط نسنجیده ظریف با ترامپ!

دکتر مومنی - عطف به یاداشت جناب آقای سابقی..مثلث تباهی انسان

ظریف برای انتقاد از ترامپ، به تکرار این نظریه سخیف که او‌ به خاطر نفرت از اوباما برجام را پاره کرده، پرداخت!

 فرض کنیم که ظریف درست می‌گوید و ترامپ به عنوان رهبر فعلی آمریکا دارای چنین خصایص کودکانه‌ای باشد، آنگاه آقای ظریف باید پاسخگوی ملت ایران باشد که چرا با وجود علم به این خصلت‌‌ های شخصیتی رهبر آمریکا، بارها دستگاه دیپلماسی کشورمان‌ را در اختیار تبلیغات دموکرات ها علیه ترامپ قرار داده و به عصبانیت ترامپ دامن زده است؟

 چرا در مراسم اسکار 2017 اجازه داد تا دموکرات ها اصغر فرهادی را طعمه پروپاگاندای ضد ترامپی بکنند و در میان‌ کف و سوت سلبریتی‌ های آمریکایی، بیانیه ضد نژادپرستی علیه ترامپ دست نماینده ایران بدهند؟

اصلا" چرا دولت روحانی در انتخابات آمریکا به شکل رسمی از دموکرات‌ها حمایت کرد؟

مگر سیاست رسمی ایران عدم دخالت در امور داخلی دیگر کشورها در ازای عدم دخالت آنها در امور داخلی ایران نیست؟

ظریف چرا مخفیانه و در زمان ریاست‌جمهوری ترامپ، با جان کری بیکاره، دیدار و مذاکره کرد و به خشم ترامپ دامن زد؟

آیا انتظار داشتند ترامپ با این ویژگی‌های شخصیتی‌اش، بابت این رفتارها به آنها جایزه بده...!!والا

کد خبرنگار: 20
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام ، این حرفها قصاص قبل از جنایت است زیرا کسی نمی دانست که ترامپ از برجام خارج میشود. در همین سایت مقدس بارها تذکر دادیم مذاکره با آمریکا به امید برداشتن تحریمها اشتباهی بزرگ است و هر کشوری با آمریکا مذاکره کرد از چشم مردم افتاده است.
آن روزها اصلاح طلبان بسیار داغ و آتشین تصور داشتند آمریکا با آنها دوست خواهد شد و وعده های فریبنده به مردم دادند در حالیکه ایثارگران بخوبی از دشمنی آمریکا مطلع بودند زیرا ایثارگران زخمهای کهنه خود را فراموش نخواهند کرد و تنها قشری هستند که هرگز به دوستی با آمریکا تن نخواهند داد.
اکنون ضجه و فریاد ایثارگران را شنیدند که کار از کار گذشته و از چشم مردم افتادند زیرا صنعت هسته ای را نابود کردند و بزرگترین سردار اسلام ناجوانمردانه توسط آمریکای جنایکار ترور شد و داغ دیگری بر دلهای مردم و ایثارگران باقی گذاشتند که همچون عملکرد فتنه گران هرگز بخشیدنی و آشتی پذیر نخواهد بود.
سردار سلیمانی شهید شد و دکتر احمدی نژاد بهترین رئیس جمهوری ردصلاحیت !!
واقعا متاسفم برای این دولت و وزیرش.....
چرا مجلس کاری نمی کند...
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi