شناسه خبر : 72318
چهارشنبه 14 اسفند 1398 , 11:00
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

اگر جانبازیم تایید میشد، پسر من معاف بود!

سعید - من حدود 29 ماه در جبهه حق علیه باطل بودم و از سال 65 در تمام عملیات از کربلای 5 گرفته تا آخر قطعنامه در شهر اهواز - خط خرمشهر - خط مقدم شلمچه و خط آبادان بودم و در سال 66 موج انفجار گرفتم و مدرک در آن زمان را دارم.

 حال من بعد از 31 سال نه دنبال آن بودم نه فکرش را می کردم. در سال 95 به من از طرف بنیاد شهید زنگ زدن و گفتن بیا تشکیل پرونده بده. حال بعد از 3 سال در سال 98/10/20 به من زحمت کشیده 5% جانبازی دادن و تا حال اقدامی نکردم.

 الان پسرم سرباز هست و 3 ماه خدمت است ونه معافیت براش گرفتم و نه چیزی بهش دادن. با اینکه 24 ماه و 9 روز من جز جبهه حساب شده و 5 ماه من که در قطعنامه در خرمشهر خدمت می کردم جز جبهه نیامده و تازه 5% جانبازی به ما دادن، تکلیف پسرم من چی میشه؟

چون که مدت 21 روز از قانون که گفته شده 30 ماهست تکلیف من چیست؟ اگر برج 6 به من جواب جانبازی داده بودن 28 ماه بود و پسرم معاف.

لطفا" جواب بدهید.

کد خبرنگار: 23
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام در همین حد خداوند را شاکر باشید
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi