09 اسفند 1398/ ۰۵ رجب ۱۴۴۱
شناسه خبر : 72319
1398,یکشنبه 20 بهمن11:11
اشتراک گذاری در:
عکس روز

تقلای یک جانباز اعصاب و روان!


ناشناس - سلام به خانواده های شهدا و جانبازان.

روی سخنم با مسئولین هست. شماهایی که به‌ واسطه رشادت های ما در جنگ و در مقابل دشمن، صندلی قدرت را به دست گرفتید و همه آرمان های ما رابه باد فنا دادید. من جانباز اعصاب و روان دهلرانی هستم که هیچ درآمدی ندارم بیکار. بدون حقوق. مستاجر و ازکارافتاده. در وضع بدی بسر می برم.

 وام بیست میلیونی بهم دادن اسمشو گذاشتن اشتغال در اوج تورم. دردی ازم دوا نکرد بلکه بیست درد هم به دردهایم اضافه کرد.

می گویند حقوق بهت تعلق نمی گیره چون این وام اشتغال رو بهت دادیم. ازشون‌ پرسیدم چرا بهم نگفتید که این وامو نگیرم؟ هیچ جوابی ندارن. توسط مسئولین بدبخت شدم.

خانواده ام در مضیقه هستند. به زودی یک کاسه گدایی دستم می گیرم و در خیابان ها به گدایی می پردازم. لطف مسئولین شامل حالم شده. آخر عاقبت جانباز اعصاب وروان. جز گدایی برای زنده ماندن راهی نیست.


کد خبرنگار : 20


جانبازان     وام     اعصاب و روان     فاش نیوز     مضیقه                        
Reply
no
0
yes
0
ولی شفیعی
1398/11/22 - 03:40
با سلام من جانباز 20درصد شیمیایی و20ماه بسیجی در جبهه و 25سال بسیجی فعال ودارای پرونده‌ی اصحاب وروان که 3سال است چشم براه و انتظار کمیسون عالی درخوزستان هستیم وکارگر شهرداری رامهرمز استخدام قرارداد کارگری می باشم و درشهرداری رامهرمز بی عدالتی ظلم حق خوری ندادن امتیازات جانبازی وبسیجی برخوردار نیستم وروی اصحاب مان راه می روند ومشکلات زیادی داری که هر روز شهردار صفری ومسئول امور اداری شهرداری ومسئول واحد آتش نشانی مشکلات ماجانبازان را چند برا بر می کنند واسترس ودلهره چند صد برابر می کنند وغرصه را بر ما تنگ کرده‌ایم ما جنگ را بردیم ولی در شهرداری رامهرمز سوختیم یا مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) عجل الله ظهور ک

Reply
no
0
yes
0
فیض اله خوش نژاد
1398/11/22 - 22:23
جانبازان یا بهتر بگویم رزمندگان ارتشی دفاع مقدس بکلی فراموش شده اند.

نظری بگذارید
chapta

آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.