شناسه خبر : 72361
یکشنبه 20 بهمن 1398 , 13:00
اشتراک گذاری در :
عکس روز

آسایشگاه کاشان به درد که می خورد!؟

ناشناس - 20 ماه است در آسایشگاهی در کاشان هستم به ریاست یک بازنشسته با تعداد معدوی (12 ویلچری) جانباز نخاعی. 

آسیب نخاعی از اولین مهره گردن.

 متاسفانه مرا به آنجا راه نمی دهند. الان هم درگیر زخم بستر هستم. عده ای از دوستان که اصلا" نیاز به مراقبت ویژه ندارند از همه امکانات دولتی آنجا استفاده می کنند ولی مرا نه تنها محروم از سفر که حتی محروم ازپیامک زدن و اطلاع رسانی کرده اند و در گروه های مجازی تهمت می زنند و حتی از روی ویلچر پرتم کردند!

این مرکز  توانبخشی نه تنها کار درمانی ویژه ای ندارد، بلکه گویا مِلکیت آن، از آنِ بهزیستی است و ده سال است بین بنیاد شهید و بهزیستی در مورد مالکیت آن اختلاف وجود دارد.
مسیول مرکز توانبخشی باید روانپزشک یا دکتر باشد نه جانباز ولی در آنجا برای خالی نبودن عریضه آمدند و پروانه دکترایِ دکتری را گذاشتند که درطول سال، یک بار هم من او را ندیده ام.
مرکز توانبخشی نباید فرمالیته و بصورت نمایشی و فقط برای ارائه بیلان کار به بنیاد باشد.  نظارت جدی می خواهد.

مرکز توانبخشی کاشان با چه بودچه ای اداره می شود. چه کار فرهنگی یا توانبخشی انجام می دهد. چرا برای ورود چانباز نخاعی شرط و شروط می گذارند. چرا اختلاف مالکیت را با بهزیستی نمی توانند بعد از ده سال حل کنند؟

آسایشگاه برای استفاده جانبازان نخاعی می باشد، پس چرا سفره ای برای استفاده دیگران گسترده اند؟

چرا نظارتی بر این مراکز نیست؟ با چه مچوز یا حکم دادگاهی از پذیرش یک جانباز نخاعی امتناع می کنند؟

فردای قیامت باید چواب بدهند.

کد خبرنگار: 20
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi