10 اسفند 1398/ ۰۶ رجب ۱۴۴۱
شناسه خبر : 72399
1398,یکشنبه 20 بهمن10:58
اشتراک گذاری در:
عکس روز

کنگره ملی شهدای فجر آفرین برگزار می‌شود


کنگره ملی شهدای فجر آفرین برگزار می‌شود

مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید گفت: کنگره ملی شهدای فجرآفرین برای تجلیل از شهدای دوران انقلاب اسلامی امروز یکشنبه برگزار می شود.

اسکندر یارنسب گفت: تمام مردم ایران از ادیان و قومیت‌های گوناگون و از نقاط مختلف کشورمان در شکل‌گیری، پیروزی، تثبیت و تداوم انقلاب اسلامی سهم داشته‌اند و کنگره ملی شهدای فجرآفرین در واقع تبلوری از نقش تمام این افراد در انقلاب اسلامی است.

مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه این کنگره صبح فردا برگزار می‌شود، افزود: هدف این کنگره تقدیر و تجلیل از شهدایی است که از خرداد ۱۳۴۲ تا بهمن‌ ماه ۱۳۵۷ در مبارزه با رژیم طاغوت به شهادت رسیده‌اند.

وی با بیان اینکه کنگره ملی شهدای فجرآفرین با حضور جمعی از خانواده‌های شهدای فجرآفرین برگزار می‌شود، افزود: علاوه بر این عزیزان، جمعی از فجرآفرینان و مبارزان پیش از انقلاب و مسئولان کشوری نیز در این مراسم حضور خواهند داشت.

یارنسب ادامه داد: در این کنگره از جمعی از خانواده‌های شهدای ادیان توحیدی، شهدای اهل سنت، شهدای شاخص و شهدای اقشار مختلف مردمی از استان‌های مختلف کشور تقدیر و تجلیل به عمل می‌آید.

وی در پایان گفت: علاوه بر این در کنگره ملی شهدای فجرآفرین از ۲ اثر جدید موسیقی ساخته استاد محمد گلریز، یک اثر تصویری تجسمی ساخته خانم فاطمه عبادی و یک اثر هنری نمایشی رونمایی می‌شود.


منبع : مهر


کنگره     شهدا     شهدای فجرآفرین     فاش نیوز                            
نظری بگذارید
chapta

آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.