15 فروردين 1399/ ۱۰ شعبان ۱۴۴۱
شناسه خبر : 72405
1398,چهارشنبه 23 بهمن14:06
اشتراک گذاری در:
عکس روز
در هشتمین روز کاخ جشنواره روی داد؛

تشویق خبرنگاران توسط عوامل یک فیلم


شما اهالی رسانه بسیار زحمت می کشید و یکی از چیزهایی که دیده نمی شود زحمات شماست. کار خبرنگار یعنی پرسش و من خوشحالم که شما یقه ی فیلمسازان را می گیرید و از آنها سوال می کنید. هیچ شخصی حق توهین به خبرنگاران و روزنامه نگاران را ندارد...

فاش نیوز - نشست خبری فیلم «تعارض» به کارگردانی محمدرضا لطفی، بعدالظهر روز شنبه نوزدهم بهمن ماه ۹۸ در پردیس سینما گالری ملت، کاخ جشنواره برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس سینمای ایران فاش نیوز از سینمای رسانه ها، نشست خبری فیلم «تعارض» به کارگردانی محمدرضا لطفی (کارگردان)، امیر سیدزاده (تهیه‌کننده)، رضا بهبودی و سودابه بیضایی (بازیگران)، بابک قائم (تدوینگر)، حمید یراقچیان (موسیقی)، حسین قورچیان (صداگذار)، علی گراکویی (صدابردار)، افسانه صرفه‌جو (طراح صحنه و لباس)، پدرام زرگر (طراح چهره پردازی) با حضور علی اعلایی (منتقد)، و اجرای محمدرضا مقدسیان بعدالظهر روز شنبه نوزدهم بهمن ماه ۹۸ در پردیس سینما گالری ملت، کاخ جشنواره برگزار شد.محمدرضا لطفی کارگردان فیلم سینمایی «تعارض» در ابتدای نشست پرسش و پاسخ این فیلم سینمایی اظهار داشت: من قبل از اینکه فیلمساز باشم یکی از اهالی رسانه هستم. من هم خبرنگار و روزنامه‌‌نگار هستم.

 لطفی در ادامه تاکید کرد: خوشحالم اینجا در کنار شما هستم. من از سال ۷۸ کار مطبوعات، نقد فیلم و روزنامه نگاری انجام می دهم. خیلی خوشحالم که از این عرصه وارد فیلمسازی شدم.

این سینماگر با تجلیل از مقام خبرنگاران اظهار داست: شما اهالی رسانه بسیار زحمت می کشید و یکی از چیزهایی که دیده نمی شود زحمات شماست. کار خبرنگار یعنی پرسش و من خوشحالم که شما یقه ی فیلمسازان را می گیرید و از آنها سوال می کنید. هیچ شخصی حق توهین به خبرنگاران و روزنامه نگاران را ندارد.

این کارگردان در پایان گفت: به نیابت از گروه سازنده «تعارض» به احترام شما خبرنگاران می‌ایستم و دست می‌زنم.پس از گفته‌های لطفی، همه عوامل تولید فیلم «تعارض» به احترام خبرنگاران ایستادند و اهالی رسانه را تشویق کردند.

 گزارش از تورج اردشیری نیا


کد خبرنگار : 23


فیلم تعارض     جشنواره فیلم فجر     فاش نیوز                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.