شناسه خبر : 72411
دوشنبه 21 بهمن 1398 , 11:16
اشتراک گذاری در :
عکس روز

برادر شهیدی مستاصل در یاسوج!

سام بهرامی اصل - برادر شهید هستم و با همسر سابق برادر شهیدم که یه دختر داشتند ازدواج کردم و خود سه فرزند از ایشان دارم. سرپرستی مادر شهید را نیز بر عهده دارم. سال هفتاد و پنج استخدام دادگستری شدم و تاسال نود و یک به مدت چهارده سال مشغول به کار بودم که متاسفانه با شکایت شاکی خصوصی و بدون توجه به دفاعیات و رضایت محضری شاکی که منکر همه چی شده از کارم اخراج شدم و با پیگیری فراوان نتونستم کاری کنم.

 خانواده ام به شدت در عسر و حرج و فقر مالی هستند و به دلیل مشکلات و فشارهای روحی و روانی و نداشتن شغل توان اداره زندگی را ندارم.

  لذا به خاطر رضای خدا و شادی روح شهید و حفظ شان و آبروی شهید وخود و خانواده ام تقاضای عاجزانه دارم اقدامات لازم درخصوص برگشت به کارم که دادگستری یاسوج بوده به عمل آید درصورت لزوم مدارک و مستنداتم را خدمتتان ارائه می دهم.

برادر شهید رهام بهرامی اصل. استان کهگیلویه و بویراحمد

کد خبرنگار: 20
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
اول بنویس جرمت چی بوده که اخراجت کردند ؟
با سلام. سام بهرامی اصل برادر شهید رهام بهرامی اصل ازیاسوج باعنایت به عرایض ریاست محترم بنیاد شهید کشور شما را به ارواح پاک شهدا جهت رضای خدا به هرصورت ممکن مساعدتی عنایت فرمائید خود وخانواده م به شدت دردسر ویرجین خدا میدونه .کد ملی ۴۲۳۰۹۴۴۴۱۱
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi