شناسه خبر : 72438
چهارشنبه 23 بهمن 1398 , 13:56
اشتراک گذاری در :
عکس روز

برپایی غرفه تشکل‌های شاهد و ایثارگر در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن

غرفه‌های تشکل‌های شاهد و ایثارگربا مجموع ۲۵۰ متر مربع با ارائه خدمات به ایثارگران و مردم کشورمان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن از آنان پذیرایی کردند.

غرفه‌های تشکل‌های شاهد و ایثارگربا مجموع ۲۵۰ متر مربع با ارائه خدمات به ایثارگران و مردم کشورمان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن از آنان پذیرایی کردند.
برپایی غرفه تشکل‌های شاهد و ایثارگر در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن
 
به گزارش «ایثار»، عادل مهری با بیان اینکه مجموعه غرفه‌های تشکل‌های شاهد و ایثارگر با مجوز صادره از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از صبح روز ۲۲ بهمن برپا شده بود افزود: این غرفه‌ها با مجموع متراژ ۲۵۰ مترمربع در مقابل درب سازمان حج و زیارت در خیابان آزادی به سمت میدان آزادی برپا و نحوه شکل‌گیری آن ۱۱ غرفه و یک استیج برای اجرای برنامه‌های زنده بود.
وی ادامه داد: تشکل‌های «کانون آرامش جانبازان و ایثارگران»، «انجمن خادمان شهدای حرم»، «مجمع جانبازان و ایثارگران انقلاب اسلامی»، «کانون فرهنگیان شاهد و ایثارگر»، «موسسه شهدای گمنام»، «پیام‌آوران ایثار»، «مجمع جهانی زنان ایثارگر دوستدار صلح»، «جمعیت یادگاران اسوه ایثار و تلاش»، «انجمن کارآفرینان برتر شاهد و ایثارگر»، «جمعیت حمایت از مصدومین شیمیایی»، «خانه هنری آفتاب» و جمعی از نخبگان هنری در این غرفه‌ها حضور داشتند.
مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر در خصوص ازائه خدمات در این غرفه‌ها اظهار داشت: توزیع اقلام هنری صنایع دستی، نقاشی روی سفال، لیوان و غیره، توزیع بروشور راویان به همراه لوح فشرده و اجرای گروه‌های سرود، چاپ عکس سردار سلیمانی، ارائه دل نوشته شهدای حرم، موزه سیار شهدای حرم، اجرای تئاتر، نقاشی پرچم روی صورت، برگزاری مسابقه قرآنی، نمایش تئاتر عروسکی، اجرای موسیقی سنتی، پرسش و پاسخ عفاف و حجاب توسط روانشناسان و ارائه کتاب در خصوص شهدای ارامنه از جمله برنامه‌های تشکل‌ها در راهپیمایی 22 بهمن بود..
انتهای پیام/
منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi