09 اسفند 1398/ ۰۵ رجب ۱۴۴۱
شناسه خبر : 72465
1398,پنجشنبه 24 بهمن14:45
اشتراک گذاری در:
عکس روز

تذکر به رئیس جمهور بود!


جانباز امضا محفوظ - با تشکر از فاش نیوز عزیز باید عرض کنیم یکی از وظایف جانبازان ولایتمداری و تفسیر و انتشار فرمایشات مقام معظم رهبری در مناسبت های گوناگون و انعکاس آنها در جامعه می باشد.

  در حال حاضر پس از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص موضوع انتخابات و برگزاری جشن پیروزی انقلاب همانگونه که مستحضر می باشید کلام مقام معظم رهبری به طور بی سابقه ای رک و پوست کنده بیان شدند به طوری که قبلا فرمایشات را تفسیر به رای کرده بودند اما این مرتبه مردم بسیار خوشحال شدند. هر وقت نتیجه انتخابات به نفع ایشان است شورای نگهبان خوب است اما اگر نتیجه انتخابات به ضرر ایشان شود شورای نگهبان متهم به انتصاب می  شود لذا بطور واضح تذکر به رییس جمهور بود.

با توجه به رد صلاحیت برخی نمایندگان مجلس به علت تخلفات مالی و اقتصادی که یقین داریم حکم آنها در دادگاه قطعی بوده لذا مردم خواهان اخراج متخلفان مالی و اقتصادی از مجلس هستند زیرا حضور نماینده متخلف در مجلس قانون گذاری به هیچ وجه به صلاح نظام نمی باشد.

دستگیری کار چاق کن برای تایید نامزدهای رد صلاحیت شده یکی از اقدامات انقلابی از طرف شورای نگهبان و بسیار مناسب بود که مردم را بسیار دلگرم و خوشحال کرده است. مردم می گویند ای کاش این قاطعیت در دوره قبل وجود داشت.


کد خبرنگار : 20


جانباز     شورای نگهبان     انتخابات     فاش نیوز                            
Reply
no
1
yes
0
1398/11/26 - 10:13
پرداخت های نجومی به مدیران در محیط زیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظری بگذارید
chapta

آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.