شناسه خبر : 72472
دوشنبه 21 بهمن 1398 , 16:00
اشتراک گذاری در :
عکس روز

جانباز ۷۰% نوشهری به یاران شهیدش پیوست

جانباز ۷۰ درصد نوشهری "عین‌الله قاضی" جمعه ۱۸ بهمن به شهدا پیوست.

فاش نیوز - پیکر شهید عین‌الله قاضی جانباز ۷۰ درصد نوشهری عصر شنبه 19 بهمن پس از تشییع در خیابان‌های این شهر،‌ در گلزار شهدای علویکلا بخش مرکزی آرام گرفت.

پیکر این جانباز ۷۰ درصدی پس از تشییع  و اقامه نماز در روستای علویکلا در گلزار شهدای این روستا با حضور اقشار مختلف مردم به خاک سپرده شد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثار گران نوشهر در آئین تشیع پیکر پاک این شهید گفت که شهید قاضی در خرداد ماه سال ۶۱ به عنوان سرباز وظیفه ارتش در منطقه عملیاتی مریوان در درگیری با ُضد انقلابیون مجروح شده بود.

کامران مسلم زاده اظهار داشت: این شهید پس از سال ها درد و رنج ناشی از بیماری شب گذشته جمعه 18 بهمن ماه در بیمارستان نور دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.

شهرستان ۱۳۸ هزار نفری نوشهر در منطقه غرب مازندران تاکنون ۴۷۰ شهید تقدیم انقلاب کرده است.

کد خبرنگار: 20
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi