شناسه خبر : 72538
سه شنبه 29 بهمن 1398 , 11:40
اشتراک گذاری در :
عکس روز

ایجاد بانک اطلاعات مناسب‌سازی برای نخستین‌بار در کشور

مدیرکل مسکن و امور گلزارهای بنیاد شهید و امور ایثارگران از ایجاد بانک اطلاعات مناسب‌سازی (بام مناسب‌سازی) برای اولین‌بار توسط یکی از تشکل‌های مردم‌نهاد خبر داد.

ایجاد بانک اطلاعات مناسب‌سازی برای نخستین‌بار در کشور

خداکرم کولیوند، مدیرکل مسکن و امور گلزارها و رئیس کمیته نظارت و حقوقی ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی، گفت: بانک اطلاعات مناسب‌سازی برای اولین‌بار در ایران توسط انجمن باور که یکی از تشکل‌های مردم نهاد است، پایه‌ریزی شده و مجموعه‌ای از اطلاعات مربوط به اماکن مناسب و قابل‌دسترس با دسته‌بندی امـاکن تفریحی، فرهنگی و ورزشی، حمل‌ونقل، تجاری، بهداشتی و درمانی اداری مناطق و شهرها و پاره‌ای اطلاعات دیگر در خصوص موضوعات مناسب‌سازی محیط برای بهره‌منـدی افراد دارای معلولیت در این بانک جمع‌آوری‌شده و قابل‌دسترسی برای عموم افراد جامعه قرار گرفته است.

وی افزود: اطلاعات مربوط به این بانک توسط مدیر پروژه بانک اطلاعات مناسب‌سازی و عضو انجمن باور در سی و هفتمین جلسه کمیته نظارت و حقوقی ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور که در بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد مطرح‌شد.

رئیس کمیته نظارت و حقوقی ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی با اشاره به تصویب وظایف دبیرخانه این ستاد گفت: تشکیل بانک اطلاعات مناسب‌سازی در این کمیته مطرح و پس از بررسی‌های لازم توسط انجمن باور اجرایی شد. همچنین در نظر داریم تا اطلاعات مناسب‌سازی تمامی اماکن اعم از دولتی و غیردولتی به‌طور گسترده در بانک اطلاعـات مناسب‌سازی تجمیع شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi