شناسه خبر : 72559
چهارشنبه 30 بهمن 1398 , 11:15
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مدیر مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس آبادان خبر داد؛

آمادگی بکرترین موزه جغرافیایی دفاع مقدس کشور برای میزبانی از زائران راهیان نور

سعید صریحی گفت: بکرترین مرکز فرهنگی و موزه جغرافیایی دفاع مقدس کشور آماده بازدید کاروان‌های راهیان نور از سراسر کشور است.


آمادگی بکرترین موزه جغرافیایی دفاع مقدس کشور برای زائران راهیان نور

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اهواز، سرهنگ پاسدار «سعید صریحی» مدیر مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس آبادان از آغاز روند آماده سازی این مرکز برای بازدید کاروان های راهیان نور خبر داد و اظهار داشت: بکرترین مرکز فرهنگی و موزه جغرافیایی دفاع مقدس کشور آماده بازدید کاروان های راهیان نور از سراسر کشور است.

وی افزود: تا رسیدن به شرایط مطلوب کمی فاصله داریم اما از آنجایی که خصوصیت بارز این مرکز، بکر بودن آن است و با توجه به وجود سوله های ترکش خورده که خود یک محتوا و نمایشگاه طبیعی از هجوم بی رحمانه رژیم بعث به سردگی استکبار است، به منظور حضور کاروان های دانش آموزی و دانشجویی می تواند زمینه ساز استقبال گسترده از این یادمان در نقطه صفر مرزی باشد.

مدیر مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس آبادان ضمن تشکر از مسئولین استانی و شهرستانی که برای مقدمات افتتاح این مرکز تلاش کردند، گفت: چیدمان ادوات نظامی نیز انجام شده است و بزودی نیز یادمان شهدای گمنام به سرانجام مطلوبی خواهد رسید تا محفلی باشد برای دلدادگان مظلومیت و شهادت و مکانی برای زائران راهیان نور که وجودشان را به حضور در مزار شهدای گمنام منور می کنند.

انتهای پیام/

 

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi