11 فروردين 1399/ ۰۶ شعبان ۱۴۴۱
شناسه خبر : 72596
1398,پنجشنبه 01 اسفند10:20
اشتراک گذاری در:
عکس روز

روایت شیخ انصاریان از گریه‌های حاج قاسم


شیخ حسین انصاریان با اشاره به اینکه حاج قاسم ۱۵ سال تمام سه شب احیا را پیش من بود گفت: آن گریه‌ها و ناله‌های سه شب احیا در وجود من به یادگار ماند.

روایت شیخ انصاریان از گریه‌های حاج قاسم

حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ حسین انصاریان استاد اخلاق، مفسّر و مترجم قرآن کریم با حضور در گلزار شهدای کرمان مزار مطهر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را زیارت کرد.

این استاد اخلاق، مفسّر و مترجم قرآن کریم در حاشیه این زیارت با بیان اینکه حاج قاسم یک کلمه داشت که همه انبیا آن کلمه را داشتند اظهار داشت: انسان در همه چیز باید برای خدا خالص باشد و خودش هم همین گونه بود.

وی دلیل مردمی بودن و علاقه مردم به این شهید بزرگوار را ایمان قوی، پاکی جامع، خلوص نیت، شجاعت بی‌نظیر و جهاد جانانه عنوان کرد و گفت: خدا جواب این ویژگی‌های شخصیتی حاج قاسم را در دنیا این‌گونه داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین انصاریان با اشاره به ترور حاج قاسم بدست آمریکای جنایتکار گفت: آمریکایی‌ها خودشان را ترور کردند و گرنه سردار به حیات جاودانه‌ای را که در انتظارش بود رسید و لعنت و ذلت ترورش را برای آمریکا گذاشت.

وی با بیان اینکه من یکی از کسانی هستم که منتظر انتقام خدا از این گرگ خطرناک، رئیس جمهور آمریکا هستم افزود: امیدوارم که این انتقام را ببینم و ان شاءالله خواهم دید.

این استاد اخلاق، مفسّر و مترجم قرآن کریم با یادآوری اینکه حاج قاسم ۱۵ سال تمام سه شب احیا را پیش من بود گفت: حاج قسم جایت خالی؛ آن گریه‌ها و ناله‌های سه شب احیا در وجود من به یادگار ماند.

وی با عنوان اینکه قاسم ۶۳ سال تمام از تولد تا شهادتش همه خاطره است افزود: هنرمندان متخصص قلم اگر بنشینند و این خاطرات را بنویسند از ۱۰ جلد ۵۰۰ صفحه هم بیشتر می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین انصاریان گفت: خدا نگذاشت حاج قاسم در جبهه شهید شود؛ او را نگه داشت تا بدست شقی‌ترین افراد کره زمین به شهادت برسد و کره زمین را تکان بدهد.

منبع: تسنیم


downloadنظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.