شناسه خبر : 72715
سه شنبه 06 اسفند 1398 , 09:32
اشتراک گذاری در :
عکس روز

با این کارنامه چه انتظاری داشتید!؟


عضو ناکام فراکسیون امید در انتخابات مجلس مدعی شد در انتخابات نابرابر شرکت کرده است.
محمدعلی وکیلی که عضویت در هیئت‌رئیسه مجلس دهم را در سوابق خود دارد، در روزنامه ابتکار نوشت: «حال و روز من، مثل رزمنده‌ای بود که در خط مقدم مشغول نبرد نابرابر با رقیب تا بن دندان مسلح بود و ناگاه مورد هجوم لشکر خودی از پشت سر قرار می‌گیرد! فکر می‌کنید اصلا انتخابات لذتی دارد؟ هم باید مقابل مردم رنجور بنشینی و با عرق شرم از آنان بخواهی که به پای صندوق‌ رای بیایند و هم باید به نبرد رقیبی پرامکانات بروی و در میدان نابرابر رقابت کنی و هم همزمان مراقب تیرهای خودی از پشت سر باشی.»
وکیلی در ادامه نوشت: «گمان می‌کنید برای من راحت‌تر نبود که من نیز در خانه بنشینم و همراه با همه معترضین، به انتخابات و کاندیداها چپ‌چپ نگاه کنم و به طور غیرمسئولانه ژست شیک تحریم را هم بگیرم و دامن خودم را علی‌الظاهر از همه مشکلات عالم دور نگه دارم؟ قطعا این سان عافیت‌طلبی از من برنمی‌آید و اگر هم برآید، هیچ‌گاه به خط مقدم خودی شلیک نمی‌کنم! باری؛ شرح بالا حکایت از وضع آشفته اردوگاه اصلاح‌طلبان می‌کند.»
یادداشت وکیلی در حالی است که محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید و رئیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با اطلاع از رویگردانی مردم، ترجیح داد مجدداً نامزد انتخابات نشود و محمدعلی افشانی شهردار پیشین نیز سه روز مانده به انتخابات انصراف داد. با این وجود، کارگزاران به همراه خانه کارگر، حزب اسلامی کار، حزب مردم‌سالاری و چند حزب دیگر، فهرست‌ها انتخاباتی چندگانه و بعضاً ائتلافی ارائه کرده بودند.
به نظر می‌رسد گلایه آقای وکیلی اگر درباره هم‌اردوگاهی‌هایش درست باشد، درباره رقابت انتخاباتی نادرست باشد. چه این که اگر او و دوستانش عملکرد خوب یا حتی متوسطی در مجلس دهم داشتند با بی‌‌اقبالی مطلق مردم روبه‌رو نمی‌شدند.
این طیف بدترین سطح نظارت را نسبت به بی‌تدبیری‌های دولت داشتند و با برخی وزرای بی‌کفایت مدارا کرده بلکه حتی پس از استیضاح رای بالاتری دادند!

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام ، در طول تاریخ جبهه نبرد با استکبار جهانی به دین مبین اسلام محدود نیست بلکه تمام پیامبران با استکبار مبارزه کردند. بهتر است اصلاح طلبان تعریفی حکیمانه از استکبار ستیزی را از آیات قرآن کریم فرا بگیرند تا چنانچه هیچگونه ارتباطی با مردم ندارند عجالتا با تفکر شیعیان آشنا شوند و بدانند شیعیان با تبعیت از پیامبران و معصومین (ع) که در راه مبارزه با استکبار و سلطه شیاطین جهانخوار به شهادت رسیدند اکنون در عصر غیبت امام معصوم (ع) از رهبر معظم انقلاب تبعیت کردند و با استکبار جهانی مبارزه میشود البته رهبر معظم انقلاب در تمام موضوعات مطرح کشور و جهان هر آنچه لازم به بیان بوده بیان کردند و در هر مقطع زمان حتی یک واو از اجتهاد کم نگذاشته است بنابراین در تفکرات استکبار ستیزی که بر گرفته از آیات قرآن کریم و سنت پیامبران و معصومین (ع) به شیعیان امروز رسیده کاملا واضح و روشن است فلذا چنانچه شخصی به استکبار ستیزی اعتقاد ندارد و ادعا کند در جبهه جنگ مورد اصابت شیعیان قرار گرفته میبایست چشم بگشاید زیرا با عنایت به اعترافات و تشریح وضعیت صریح خودش در حال حاضر در لباس و جبهه دشمن قرار دارد.
یکی از واضح ترین جریانات استکبار ستیزی در طول تاریخ که در قرآن کریم ذکر شده ساختن کشتی نجات بوسیله حضرت نوح (ع) است که کسانی که در کشتی نشستند و از ولی امر تبعیت کردند نجات یافتند در غیر اینصورت در جبهه دشمن بودند و همگی حتی پسر حضرت نوح (ع) به هلاکت رسیدند. در جریان وقایع کربلا ولی امر به شهادت رسید و هر کسی در کشتی با ایشان به شهادت رسید رستگار شد و نجات یافت.
نحوه استکبار ستیزی را حق تعالی معین نموده بطوری که از طریق استدلال عامیانه قابل فهم و درک نیست بلکه نیاز به حکیمی عالم دارد که قلب مقدس و مبارکش متصل به انوار قدسیه الهی باشد تا نقشه های پیچیده و محرمانه جنگ و استکبار ستیزی از نظر و چشم و گوش دشمنان پنهان بماند. چنانچه شخصی از فرامین ولی امر تبعیت نکند نشانه آن این ست که در دود و آتش و تاریکی جنگ و فریب دشمنان گمراه شده و به هلاکت میرسد.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi