شناسه خبر : 72784
پنجشنبه 08 اسفند 1398 , 11:03
اشتراک گذاری در :
عکس روز

بعد از شهادت همسرم حال حضرت زینب (س) را درک کردم

همسر شهید کامور گفت: بعد از شهادت همسرم توانستم گوشه‌ای از مصیبتی که حضرت زینب کبری (س) کشید را درک‌ کنم.

 جمعی از کارکنان سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آجا، مسئولین بنیاد شهید استان قم و ارشد نظامی ارتش در استان با خانواده شهید سرگرد «غلامحسین کامور» دیدار کردند.

در این دیدار که سرهنگ «حمیدرضا سهیلی» جانشین سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش، «حجت الاسلام تقی‌پور» نماینده بنیاد شهید استان، سرهنگ «اسدی» ارشد نظامی آجا در استان قم و جمعی از همرزمان شهید حضور داشتند، خاطرات دوران سراسر افتخار دفاع مقدس برای حاضران مرور شد.

همسر شهید کامور در این دیدار اظهار داشت: سال ۱۳۵۴ با شهید کامور ازدواج کردم. بسیار صادق و پاک بود. خانواده متدین و باایمانی داشت. با وجود نظامی بودن بسیار مهربان و دلسوز بود. یادم هست که با گروه شهید چمران در ارتفاعات الله‌اکبر جهاد می‌کرد.

وی افزود: احترام خاصی برای سادات قائل بود. سال ۱۳۵۹ در ارتفاعات الله‌اکبر روز ۱۸ بهمن پس از جنگی حماسی به شهادت رسید. پس از شهادتش با وجود داشتن یک فرزند کوچک، سختی‌های بسیاری را متحمل شدم تا توانستم بر مشکلات فائق آیم. بعد از حادثه شهادت ایشان بود که  فهمیدم حضرت زینب کبری (س) چه جهاد بزرگی کردند، البته ما که در حد ایشان نیستیم.

این همسر شهید در ادامه بیان کرد: خدا را شکر که توانستم صبر کنم. فرزندم نیز دچار سرطان شد و پس از چهار سال مبارزه با بیماری به دیدار پدرش شتافت. امروز دیدن شما در این لباس خاطرات زندگی‌ام با شهید کامور را زنده کرد و از امروز خاطره‌ای شیرین برایم باقی گذاشت.

در این دیدار با اهداء لوح از صبر و استقامت این خانواده معظم شهید تجلیل شد.

بعد از شهادت همسرم مصیبت زینب کبری (س) را درک کردم

بعد از شهادت همسرم مصیبت زینب کبری (س) را درک کردم

انتهای پیام/

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi