شناسه خبر : 72831
شنبه 10 اسفند 1398 , 10:49
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

نامه حماسی وزیر بهداشت به رهبر انقلاب

امروز فرزندان و سربازان حضرتعالی به عنوان مدافعان سلامت در کنار مدافعان حرم و پیروان فرهنگ ایثار و جهاد می‌کوشند تا با لطف پروردگار هرچه زودتر خبر خوش مهار بیماری را به استحضار فرمانده خویش برسانند.

فاش نیوز - امروز فرزندان و سربازان حضرتعالی به عنوان مدافعان سلامت در کنار مدافعان حرم و پیروان فرهنگ ایثار و جهاد می‌کوشند تا با لطف پروردگار هرچه زودتر خبر خوش مهار بیماری را به استحضار فرمانده خویش برسانند.

 برپایه این گزارش، دکتر سعید نمکی در پیام خود به رهبر انقلاب نوشت: علیرغم رنجی که از رنجوری مردم می کشیم وفاق و همدلی ملی بین همه دستگاه‌های اجرایی، رسانه ملی، نیروهای مسلح، سازمان‌های مردم نهاد و مردم عزیز کشورمان در کنار خدمتگزاران عرصه سلامت با شعار "کرونا را شکست می‌دهیم" نمایش بی بدیلی است که بی تردید با به زانو در آوردن هرچه زودتر بیماری، جهانیان را شگفت زده خواهد کرد.

وزیر بهداشت

متن نامه وزیر بهداشت بدین شرح است؛

حضرت آیت الله العظمی خامنه ای

مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

با سلام و تقدیم احترام

 پیام امید بخش، پدرانه، مهربانانه و سرشار از صفای حضرتعالی همکاران عزیزم را که در سراسر کشور، شبانه روز و بی هراس دل به دریای بلا زده‌اند تا هموطنان نازنین گرفتار در گرداب بیماری نوپدید را برهانند سراپا شوق و امید و سپاس کرد و خستگی روز و شب‌های نفس گیر و جانکاه را از جسم و جانشان زدود و این فرزند کوچک و سرباز خدمتگزارتان را بیش از پیش شرمسار محبت‌های بیکرانتان نمود.

 امسال سربازان و افسران ارشد نظام سلامت با دل زدن به موج سیلاب‌های بهاری و جانفشانی در آنفلوانزای پاییزی، لحظه‌ای از کنار مردم و بیماران نیازمند دور نشدند و با تلاش بی وقفه در کاهش مرگ و میرها افتخاراتی بی بدیل آفریدند که سازمان‌های بین المللی را در اوج تحریم‌های ظالمانه شگفت زده کرد و این بار نیز شیرزنان و بزرگ مردان عرصه بهداشت و درمان جان بر¬کف می‌روند تا با شکست هرچه زودتر بیماری افتخاری نو در تاریخ کشور عزیزمان بیافرینند و پیام محبت آمیز و دلگرم کننده حضرتعالی نفس تازه شان بخشید تا آهنگ گام‌های شتابانشان تندتر و زمان سلطه شان بر عامل بیماری زا کوتاه‌تر شود.

 علیرغم رنجی که از رنجوری مردم می کشیم وفاق و همدلی ملی بین همه دستگاه‌های اجرایی، رسانه ملی، نیروهای مسلح، سازمان‌های مردم نهاد و مردم عزیز کشورمان در کنار خدمتگزاران عرصه سلامت با شعار "کرونا را شکست می‌دهیم" نمایش بی بدیلی است که بی تردید با به زانو در آوردن هرچه زودتر بیماری، جهانیان را شگفت زده خواهد کرد.

 امروز فرزندان و سربازان حضرتعالی به عنوان مدافعان سلامت در کنار مدافعان حرم و پیروان فرهنگ ایثار و جهاد می‌کوشند تا با لطف پروردگار هرچه زودتر خبر خوش مهار بیماری را به استحضار فرمانده خویش برسانند.

ان شاء الله دعای خیر حضرتعالی و مردم شریف و مؤمن در لیله الرغائب، جهت دور شدن بیماری و بلا از جان مردم عزیز سرزمینمان و افزایش توان تلاشگران عرصه سلامت کارگشا خواهد بود.

طول عمر با برکت و تندرستی حضرتعالی را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

دکتر سعید نمکی

 

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
شیعیان دروغ.
خبر شیوع کرونا درچین ۱۰ دی ماه بوده و وقوع آن در ایران ۱۳ بهمن ماه.یعنی وزیر حماسه سازتقریبا ۳۳ روز اهمال کرده.
پرستاران در بیمارستانها با کمترین نفر دارن خدمت رسانی میکنند در حالی که استاندارد بکار گیری پرستار در دنیا ۳ برابر ایران هست و ما کمبود پریتار در بیمارستان داریم.
متاسفانه چون همه چیز ایران سیاسی شده و سیاست معمولا در دست عقلا نیست موج مبتلا شدن مردم به ویروس کرونا در راه است.شما که در این جریده داعیه جانبازی و انقلابیگری دارید .لطفا عاقلانه و بی تعصب باشید و روشنگری کنید
سلام ووقتتون بخیر،شمابزرگواری که نوشتی شیعیان دروغ ،به عرضتان برسانم شما نه نگران اهمال وزارت بهداشتی ونه نگران مردم بلکه چیزی که باعث شده شمابه هم بریزی جوابیه ی سراپاعشق وارادت وزیرمحترم بهداشت هست به نامه مقام معظم رهبری ،هرچندوزراتخانه ها تحت نظرریاست محترم جمهوریست ،لذا چون قصدایجادشائبه ندارم بهتراست شمابه این قضیه فکرکنیدکه چرایک شب به زمان رای گیری این خبراعلان شده است ،اگرکمی دراین مسئله دقیق شویدمتوجه خواهیدشدکه ااگراهمالی درذهنتان متصوراست شایددلیلش دیگری باشدیاشایدهم درکل اهمالی صورت نگرفته باشدودرضمن کسانی که داعیه انقلابیگری وجانبازی دارن درزمان لازم دین خودرابه این کشورادا کرده وهرلحظه نیزآماده جانفشانی هستندودرکل اگردرصورت بودن اهمال هم واردبحث نمیشویم دلیلش این هست که مدعیان ایثاروشهادت قراراست پشت سررهبرخودحرکت کنندنه جلوتر
کلا این جماعت دروغ در دستور کارشون قرار داره ! باور نکنید .
حماسی چیه فاش گند زدند ،، گند !!! اون از اقتصادشون اون از مدیریت کلانشون که پر شده از اختلاس و رانت اینم از این که شما بهش میگید حماسی !!!
بدبخت مردم بدبخت اون پرستارا که اینا بنام خودشون تمومش میکنند .......
افترا و تهمت از نشانه های بارز عدم تحمل دیگران و تک حزبی خواستن و اقتدار گرایی یا بهتر بگویم داشتن روح استبداد طلبی است.اگر هر انتقادی از عملکرد مسئولین بشود حتما ضد انقلاب هستیم و درخط رهبری نیستیم.شما خوبید.
بگذریم یادتون میاد بنی صدر میگفت بگذارین دشمن بیاد تو مملکت گاز انبری پدرشون رو در میاریم وجنگ ۸ سال طول کشید.
وزارت بهداشت وزیرش دارو سازه و از بیماری و اپیدمی و پندمی چیزی که باید نمیدونه
با توجه به حجم تبادلات ورفت وآمد بین چین و ایران از ۱۰ دی باید آماده باش میدادند
کادر پرستاری از کمبود نفرات به شدت در مضیقه هست
لوازم ضروری در بیمارستانها کافی نیست.حالا هی شعار بدین نامه حماسی بدین
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi