شناسه خبر : 72917
دوشنبه 12 اسفند 1398 , 11:32
اشتراک گذاری در :
عکس روز

آیا بنیاد فرزندشهید را استخدام نمی کند؟

ن ن - فرزند شهید هستم با مدرک ارشد که مدت ۲۶ سال است که بیکار هستم.

آقای شهیدی، من تک فرزند شهیدی هستم که پدرم در دوران دفاع مقدس در سال ۶۵ شهید شده است. از سال ۷۲ تا سال ۹۵ با مدرک ارشد بیکارم.

 آیا بنیاد شهید طی این ۲۶ سال کسی را استخدام نکرده است؟ اوائل می گفتند مدرک شما پایین است، در صورتی که رییس بنیاد ما مدرک سیکل داشت! به من می گویند برو آزمون بده، ولی زمانی که آزمون استخدام می آید رشته تحصیلی مرا نمی خواهند. آیا من که یک خانم هستم با سه بچه و شوهر مریض، چه کار می توانم کنم. سن و سالم هم بالا می رود ولی معلوم نیست چه زمانی می توانم سر کار بروم.

مگر من هم فرزند شهیدی نیستم که با بقیه شهدا شهید شده؟

سآیا خون شهید با شهید فرق می کند یا اینکه من بی کس هستم و کسی را ندارم که پارتی من بشود؟ ‌

من تک فرزند شهیدی هستم که مادرم هم سال۸۱ فوت شده، نه حقوق بگیر بنیاد شهید هستم و نه کسی را دارم که از من حمایت کند. چرا کمکم نمی کنید؟ من فقط حق خودم را می خواهم، مانند دیگر فرزندان شهدا.

مگر چند سال عمر دارم، منم تا توانایی دارم کار می خواهم کار کنم و چیزی بیشتر از این اتتظار ندارم. چرا کار برای همه هست بجز من؟ از شهرستان می گویند برو استان، از استان می گویند برو شهرستان! چرا مرا سرگردان می کنید؟

بگویید شما فرزپد شهید نیستی، کارت ایثارگری ام را هم از من بگیرید تا من هم فکر کار و هر روز به بنیاد رفتن و حرف و حدیث شنیدن از خانواده شوهر و مسخره کردن مردم، خلاص شوم.

چرا حق مرا پایمال می کنید؟

چرا بین خون شهید و فرزند شهید فرق می گذارید؟

ای کسانی که در راس کار هستید یک روزی این حق را که از من گرفتید و به دیگران دادید را پس خواهید داد و  غبطه می خورید که چرا حق کسی را نا حق کردیم.

آقای شهیدی، مگر من هم فرزند شهید نیستم، مگر چهار سال پیش ارشد نگرفتم؟ پس چرا کمکم نمی کنید؟ آیا وجدان و دین و ایمانتان شما را بیدار نمی کند؟

لطفا" کمکم کنید، من از شهرستان اسلام آباد غرب در استان کرمانشاه هستم.

ممنون از سایت خوبتان

کد خبرنگار: 20
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
احتمال داره وام اشتغال گرفته باشید . در این صورت . اولویت با فرزندانی است که این وام را نگرفته اند
با سلام این وام اشتغال برای فرزندان شهدا خودش یک معضل بزرگ می شود وامی که پس گرفته میشود کجا استخدام کجا . آقایان مسئول بنیاد لطف کنید این حق را به ایثارگران ندهید چون به ضررشان کار می کنید وام اشتغال برای فرزند شهید زیر سیکل خوب است وتمام وقتی حق فرزند شهید شرعی وقانونی استخدام است پیگیر استخدامشان باشید الان سازمانها نیروی رسمی نمیگیرند اما همین نیروهای مقاطعه کاری روز مزد وقراردادی 70درصد کل پرسنل سازمانها را بخود اختصاص داده معلومه حق فرزند شهید ضایع میشه چون سازمانها اول شرکتی میگیرند بعد چندسال میگن سابقه داره بعد قراردادی وبعد حق فرزند شهید خورده میشه .
با سلام به فرزند معزز شهید در برنامه ششم بنیاد شهید تلاش نموده قانون درست کرده همه فرزندان باید استخدام استخدام شوند دوم تا سال 89 استخدام با مدرک بود وغیر مرتبط سوم تغییر مدرک می توانست کمک باش درلیسانس به فوق لیسانس چهارم مشاور تحصیلی جهت ارسال جزوه رایگان
با سلام
فرزند شهید گرانقدر
احتمالا شما به دلیل نداشتن شرایط سنی در شرایط استخدام قرار نگرفته اید.
و خوب شما ازدواج کرده اید و بچه داری کرده اید.
حال می گویید چرا 26 است بیکارم؟
خوب خواهرم دنبالش نبودید و رفتید به کارهای دگیر خود رسیدید.
البته باید بنیاد از شما حمایت کند اما نه انتظار غیرعادی
محرم خان فرزند شهید در استخدام محدودیت سنی ندارد وگرنه این سازمانها با همین بهانه اکثرشان را استخدام نمیکردند فقط حق ایشان را در روز روشن خوردند در اکثر سازمانهای دولتی سقف 30 درصد رعایت نمیشود چون رئسا ومعاونین ومدیران کل وفرمانداران هم قدرت زیاد دارند وتقاضای بسیار در استخدام .
با سلام به شما

شماره تماس خود را جهت پیگیری به سایت ارسال کنید لطفا
سپاس از حضور شما
با سلام من نه سن زیادی از من رفته نه دنبال کار دیگری بودم من فزند شهید بودم که از سال ۷۲ کار خواستم و نه دنبال ریاست بودم نه مقام فقط کاری که بتوانم زندگی کنم مگر همهی فرزندان شهدا نرفتن دنبال زندگی و شوهر بچه داری با افتخار می رند بنیاد شهید میگن ما خود کشی میکنیم یا بنزین میریزیم رو خودمان کار میدن به انها مگر انها هم زپدگی ندارن می رند سر کار یعنی بنیاد فقط مجردها استخدام میکند بقیه بیکار با مدرک ارشد بیکار هستند باید د رست قضاوت کن من از این انقلاب حق خودم می خوام ان طوریکه بقیه فرزند شهید هستند سر کار هستند هم سن سال من هستن من مثل بقیه حق خون پدرم میخواهم چرا پنج نفر چهار نفر حتی سه نفر همسایه خودم سر کار هستند چرا انها باید مسخره من بکنند بگن کسی نداری برات کاری کند ایا خون پدر انها گرانتر است یا انها جای دیگر شهید شدن با پدر من نبودن اقا یا خانم خیلی دلت پر است که این حرف میزنید چون خودت سر کاری صدایت از جای دیگر بلند میشود لطفا نطق نا حق نکن چون از من بزر گتر امسال استخدام شده بدون سهمیه در اموزش و پرورش من یه کار ساده از بنیاد خواستم نه ریاست مملکت لطفا خوب قضاوت کن بیا دو نفری بریم مصاحبه ان وقت ببین حق با چه کسی است قضاوت نا حق ممنو ع من از بنیاد شهید کار می خواهم چرا کار به من نمی دهند ولی دوباره باز نشسته ها به کار میگیرند چرا به جا انها از من تک فرزند شهید و امثال من استفاده نمی کنند سن من و امثال من زیاد است یا بازنشته ها مگر نمی گن شرایط سنی برای فرزند شهید و همسر شهید خود جانباز نیست ایا من و بقیه بشینیم خانه سنمان کوچک میشود ما هر سال دارد سنمان بالا میرود و یکی مثل شما نطق بزرگ و بی جا میکند من تک فرزند شهید با مدرک ارشد کار می خوام چون زحمت کشیدم با بد بختی درس خوانم کنکور دادم قبول شدم خود بنیاد گفتن مدرک پایین برو مدرک بگیر حا لا مدرک گرفتم دیگر اینطور جواب میشنوم باکی نیست مدرک منم فدای خون پدرم همه سهم داشتند فقط جا برای من نبود حتی توی سایت هم حق من نیست حرف بزنم به امید روزی در اخرت رو سیاهی از کسایی که حق مظلوم را پایمال میکنند من از شهرستان اسلام اباد غرب استان کرمانشاه هستم ممنون از سایت خوبتان
شماره تماس خود را ارسال نفرمودید؟
مگر مایل به حل مشکلتان نیستید؟
خواهرم این همه صغری کبری نچینید کنار هم. برای شما که ارشد هستید قابل قبول نیست مختصر بفرمایید. فرزند شهید بیکار بامدرک ارشد آنان که باید بشنوند خواهند شنید بقیه را با لگد هم بیدار نمی‌توان کرد چون خود را به خواب زده اند وچه تعدادشان زیاداست خودبخواب زدگان........
با سلام خدمت شما که دنبال من هستی و پی گیر این نامه ای من هیچگونه وام اشتغالی از بنیاد شهید چه از استان چه از شهرستان نگرفته ام و حتی امسال نیاز داشتم رفتم بنیاد برای وام قرض الحسنه دو ملیون تومان گفتن شما باید کسی باشد حقوق بگیر بنیاد باشد و من کسی نداشتم نگرفتم و چند سال پیش ده ملیون وام مسکن گرفتم اونم این دو سال پرداخت کردم برین بنیاد پیگیری کنید ببخشید همه هم وام اشتغال گرفتن هم بیمه عمر پدرشا ن ایستخدام شدن کسی در باره انه حرفی نمی زند چون اونها دانه درشت مملکت هستند اسم انها نیست بخدا حتی بیمه عمر پدرم ندادن اول گفتن ۸۷ملیون بیمه عمر پدر شما خودم رفتم نشانم دادن ولی بعدا گفتن اشتباه شده بیمه عمر پدرشما ۵۲۰۰ملیون دوست هزار تومان است خوب اول چرا می گن بعد چرا میگن اشتباه است اون پنج ملیون هم ندادن گفتن مادر شما سال ۸۱فوت شده به شما این قدر تا لق میگیرد اون هم ندادن چرا این حرفها میزنید چون من بی کس هستم حقم بگیرد من نه از بنیاد وام اشتغال گرفتم نه حقی نه حقوقی حق زیادی ب گردن این دولت دارم چون زیادی حقم پایمال شده و هیچ وقتم از حق خودم کوتا ه نمیایم چون هم شوهر مریضم چه زمان جنگ سرباز بوده وبعد از ان هم بسیج جهبه دارد و ایثارگر است هم بچه هام مو من هستند وبسیج فعال هستند وهم خودم بنیاد می شناسدم که چه کسی هستم چرا ی نامه ای که بگم چرا من تک فرزند شهید با مدرک ارشد استخدام نمیکنید این همه سوال جواب باید پس بدهم مگر این همه فرزند شهید از سیکل تا دکتری همه سوال و جواب شدن من هیچه از این بنیاد استفاده نکردم پدر م مثل بقیه شهید شده بچه ها شان رفتن سر کار من هم با مدر ارشد کار میخوام چیزی بیشتر از این نخواسم همه مسخرهم میکنند میگن تا الان کجای دنیا ی فرزند شهید جنگ کار برای او نباشد اصلا میگن فرزند شهیدی نمانده که نرفته باشد سر کار هزارها فرزند شهید سر کار منم یکی از این هزار فرزند شهید مگر خون پدر انهایکه با پدرمن همان روز همان ساعت شهید شدن رنگینتر است پدر تحقیق کنید مرد مومن وبا خدا نماز خوان بود ادرس میدم برین تحقیق کنید چرا این حرفها می زنین شما از چه اسفاده کردینچه بریدن چه خوردین الان هم شماره کارت ملم برای شما ارسال می کنم نگاه بکن بین چه بردم چه خوردم من ای قبر پدرم درست کرده من تا دولت با این همه باز نسشته ها و حقلترریسها نهضت یها کار درست کند منم یکی از این سهمیه حساب کند دیگر نمی توانم صبر کنم تا دندانم مال خودم تا عینکی روی چشمم نیست کار میخواهم چیز زیاد از دولت نمی خواهم ممنون که به درد دلم گوش می دهید و امیدوارم کمکم کنید ممنون از سایت خوبتون
با سلام جناب اقای ریس جمهوروا جناب اقای شهیدی ریس بنیاد شهید انقلاب اسلامی ایران چرا این چند سال است که از مدرکم میگذرد و توی سایت ها کار می خواهم شما هم شدین کار مندای بنیاد شهید و جواب نمی دهید و کاری انجام نمیدهید ما که از بنیاد کسی را نداشتیم فکر کردیم سایت جای پارتی بازی نیست دیم طی چند سال است توی سایت مینویسیم بعد از مدتی پاک میشود و میرود تا ی درد دل دیگر باز دو باره تکرار میشوداین سایت هم شد اداره بنیاد شهید پس معلوم شد شما هم کاری برای کسی انجام نمی دهید پس مجبورم جای پیدا کنم و بروم خدمت رهبر و درد بی کسیم و بی پارتی بازیم را هر جور شده به خدمت اقا مان که پدر بی کسان و مظلو مان است برسانم و یا با شوهر مریض م و سه تا بچه ام بروم در بنیاد شهید استان ...جواب بچه هام بدین چرا کمکم نکردین کجای دنیا ی تک فرزند شهید با مدرک ارشد و سن بالا بی کار است چرا ی فرزند شهید مثل ی نهضت یا ی حقلتدریس سهمیه ندارد چرا ی فرزند شهی د به کار نمی گیرید ولی دوباره بکارگیری باز نشسته تصویب میکنید بگذارید یکی مثل ما بدبخت بیچا ره وبیکسها با مدرک ارشد برن سر کار ما هم حق داریم به خدا زمان جنگ با بی کسی در بدر شدیم با زجر درس خوانیم زمانی ما زیر بمباران درس خواندیم شمادنیای ما نبودین ما هم با بی پدری دربدر شدیم هم در خواندیم چرا یکی مثل من با بد بختی درس خواندم با نداری مدرک گرفتم چرا کمکم نمی کنید خواهش می کنم یا استخدامم کنید یا برای همیشه جوابم کنید تا خیالم راحت شود ودیگر حق من هم مثل خون پدرم پایمال شود چون از این انقلاب فقط زجر و بیکسی و نامیدی هیچه نسیبم نشد امیدوارم کاری برایم کندی تا من هم سهمی داشته باشم و خدمتی کار باشم تا ناامید نباشم چون به غیر خدا و شما که کاری برایم کنید کسی را ندارم فقط امید به شما است شما با کمک خدا کسم شوید امیدوارم همین طور باشد شماره خودم هم برای شما فرستادم بخدام هیچ گونه وام اشتغال هم نگرفته ام تحقیق کنید ممنون از سایت خوبتان
سلام
اینجانب 2 مهر 98 معلم بودم و بازنشست شدم دارای مدرک لیسانس و جانباز 15درصد هستم واکنون علاقمند به بازگشت به خدمت هستم آیا میتوان اعاده به خدمت داشته باشم ؟
با سلام در قانون شرط سنی برای فرزند شهید حذف شده
اما در عمل به این قانون عمل نمیشود برای مثال در استخدامی بانک شهر و بانک پاسارگاد و .... وقتی میخوای ثبت نام کنی بصورت پیش فرض در فرم استخدامی سن لحاظ شده و عملا هر چه تلاش کنید سن بالاتر ثبت نام نمیشود و تماس گرفتم گفتند بدون شرط سنی ثبت نام نمیکنیم با این وضعیت اکثر استخدامی ها را نمیتوانیم شرکت کنیم
جانم فقط فدایی رهبرم که بعد اون هیچ ارزشی برای فرزندان شهدا باقی نمیمونه خدایا رهبرمان را حفظ کن که تمام دلخوشی من فرزندشهیدبیکار و نیازمند نگاه مهربان رهبرم هست
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi