شناسه خبر : 72955
سه شنبه 13 اسفند 1398 , 09:07
اشتراک گذاری در :
عکس روز

تکلیف جانبازان گیلانی با کرونا را مشخص کنید!

جمعی از جانبازان گیلانی با ارسال نامه ای به استاندار گیلان خواستار تعیین تکلیف وضعیت سلامتی جامعه ایثارگری در مقابل اپیدمی ویروس کرونا در استان شدند...

فاش نیوز -  جمعی از جانبازان گیلانی با ارسال نامه ای به استاندار گیلان خواستار تعیین تکلیف وضعیت سلامتی جامعه ایثارگری در مقابل اپیدمی ویروس کرونا در استان شدند.

در این نامه ضمن بیان سردرگمی ایثارگران و جانبازان در قبال این بحران، جانبازان پرسیده اند که اگر استان گیلان جزو بحرانی ترین استان های کشور است، تکلیف جانبازان گیلانی چیست و به کجا باید مراجعه کنند؟

به گزارش خبرنگار فاش نیوز، متن نامه جانبازان گیلانی خطاب به استاندار گیلان به این شرح است:

جناب آقای دکتر زارع استاندارمحترم گیلان
سلام علیکم،
خیلی خوشحالیم که از امروز تست‌های تشخیص کرونا در استان گیلان انجام می‌شود؛ چرا که با پیگیری های جناب عالی و موافقت  دولت و وزارت بهداشت با پرداخت اعتبار برای تجهیز بیمارستان‌های استان گیلان، خوشبختانه مقرر شد تست‌های تشخیص کرونا در استان انجام شود تا دیگر نیازی به ارسال آنها به انستیتو پاستور تهران نباشد.
اما سئوالاتی که در ذهن جامعه ایثارگری استان گیلان پیش می آید این است که:
۱- درکدام مراکز دولتی آزمایش های تست تشخیص صورت می گیرد؟
۲- آیا این تست ها در آزمایشگاه ها ی خصوصی هم انجام خواهد شد؟
۳- اگر قرار بر این باشد که استان گیلان جزو بحرانی ترین استان کشور باشد، تکلیف جانبازان گیلانی چیست و به کجا باید مراجعه کنند؟
متاسفانه از روزی که این موضوع مطرح شد هیچ پزشکی جواب ما را نمی دهد و اکثر متخصصان در استان تعطیل هستند و فقط دکتر شهاب غفوری (پزشک خانواده جانبازان) جوابگوی تلفن ماست.
کلام آخر اینکه وقتی به درمانگاه صابرین مراجعه می کنیم داروها را نصف و نیمه به ما می دهند. بنابر این چه باید کرد و تا کی  مشکلات را تحمل کنیم؟

کد خبرنگار: 23
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام
بحرانی تر از استان گیلان جانبازا ن استان قم هست که هیچ کس از این بی مدعیان سراغی هم نمی گیرد .
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi