شناسه خبر : 73123
دوشنبه 19 اسفند 1398 , 15:39
اشتراک گذاری در :
عکس روز

روایت ناتمام سردار شهید احمد غلامی

 کتاب روایت ناتمام احمد غلامی با عنوان فرعی از «ری تا شام»، مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و تجربه‌های سردار شهید غلامی از دوران دفاع مقدس است. سردار شهید غلامی در این کتاب جنگ را از منظر خود و آن‌گونه که درک کرده روایت می‌کند.

روایت ناتمام سردار شهید احمد غلامی

 کتاب روایت ناتمام احمد غلامی با عنوان فرعی از «ری تا شام»، تاریخ شفاهی دفاع مقدس روایت سردار احمد غلامی، جانشین تیپ ۱۰ سیدالشهدا (ع) و فرمانده تیپ ۱۱۰ خاتم‌الانبیاء(ص) در دوران دفاع مقدس است. سردار شهید غلامی در این کتاب جنگ را از منظر خود و آن‌گونه که درک کرده روایت می‌کند. در واقع این اثر مجموعه‌ای از فعالیت‌ها، تجربه‌ها و البته قضاوت‌های شخصی وی است.

 این اثر نتیجه ۱۸ جلسه گفت‌وگو مرحوم علی مژدهی با سردار شهید غلامی، کتاب «تاریخ شفاهی سردار احمد غلامی» است که این گفت‌وگوها از ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴آغاز شده و تا اول اردیبهشت ۱۳۹۵ ادامه یافته است. در این کتاب درباره زندگی و فعالیت‌های احمد غلامی از تولد تا قبل از انتصاب وی به فرماندهی تیپ ۱۱۰ خاتم‌الانبیاء (ص) گفت‌وگو شده است. تاریخ شفاهی سردار غلامی با فوت ناگهانی علی مژدهی و شهادت سردار غلامی در جبهه سوریه ناتمام مانده است.

 کتاب روایت ناتمام احمد غلامی با عنوان فرعی از «ری تا شام»، به کوشش مرحوم علی مژدهی مشتمل بر ۵۳۶ صفحه، با قیمت ۵۰ هزار تومان از سوی انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس روانه بازار نشر شده است.

منبع: خبر آنلاین
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi