شناسه خبر : 73205
چهارشنبه 21 اسفند 1398 , 18:04
اشتراک گذاری در :
عکس روز

شوهرم عاشقانه به بیماران خدمت می‌کرد

 
 
 
همسر شهید خدمت وثوقی‌کیا با اشاره به اینکه شوهرم عاشق کارش بود تصریح کرد: شهید وثوقی‌کیا خود مریض بود و حال مساعدی نداشت اما در همین شرایط در محل کار و بالین بیمار حاضر می‌شد و کارش را به بهترین شکل نیز انجام می‌داد.
  

افسانه نُصحَتی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در رشت در پی موافقت رهبر انقلاب مبنی بر شهید محسوب شدن مجاهدان خدمت اظهار کرد: همسرم پرستار بیمارستان آریا و‌ پور سینا بود و حدود ۲۷ سال در حوزه سلامت خدمت کرد که در وصف روحیات شهید زبان قاصر است.

وی با بیان اینکه راجع به خصایص و ویژگی‌های شهید باید از همکارانش بپرسید، افزود: وی بسیار مردم‌دار بود و از خدمت به مردم هیچ‌گاه خسته نمی‌شد.

همسر پرستار شهید غلامرضا وثوقی کیا با اذعان به اینکه برای ما تنها لقب شهادت مهم نیست، گفت: مهم‌تر از شهادت برای ما روح خدمتگزاری شهید بود که بسیار ارزشمند است.

نصحتی با اشاره به اینکه همسرم عاشق کارش بود و پرستاری را با عشق و علاقه شدید قلبی انجام می‌داد، تصریح کرد: شهید وثوقی کیا خود مریض بود و حال مساعدی نداشت اما در همین شرایط در محل کار و در بالین بیمار حاضر می‌شد و کارش رو به بهترین شکل نیز انجام می‌داد.

وی با بیان اینکه یک دختر ۲۴ ساله و یک پسر ۲۰ ساله حاصل زندگی مشترکشان بوده، افزود: فرزندانم روحیات بسیار نزدیکی با پدرشان دارند چون ایشان اجتماعی بود و روحیه مردم‌دار و خدمتگزاری داشت.

همسر شهید خدمت غلامرضا وثوقی کیا با تقدیر از خدمات شبانه‌روزی کادر درمان ازجمله پرستاران، بیان کرد: من دو هفته در بیمارستان آریا در کنار همسرم بودم و به عینه شاهد خدمات بیشمار پرستاران و کادر درمانی بوده‌ام، کارشان واقعاً قابل‌تحسین است.

نصحتی با تقدیر از تمامی کادر درمانی گیلان گفت: من دست پرستاران و خادمان کادر درمانی را می‌بوسم چون این قشر با کمترین امکانات در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند.

وی با بیان اینکه پرستاران جان خود را در راه خدمت به بیماران گذاشته‌اند، تصریح کرد: من در زمان بستری همسرم در بیمارستان بیش از وی، برای پرستاران زحمت‌کش دعا می‌کردم تا خداوند این قشر را که جانشان را به دست گرفته‌اند و به مردم خدمت می‌کنند را حفظ کند.

 

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi