شناسه خبر : 73383
چهارشنبه 28 اسفند 1398 , 11:53
اشتراک گذاری در :
عکس روز

اجرای طرح ورزش در خانه جهت حفظ سلامت و تندرستی ایثارگران

طرح ورزش در خانه به همت اداره کل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت حفظ سلامتی و تندرستی ایثارگران اجرایی شد.

در پی شیوع ویروس کرونا و شرایط و تبعات ناشی از آن در جامعه که منجر به تعطیلی اماکن و باشگاه‌های ورزشی شده است، «طرح ورزش در خانه» به منظور تداوم فعالیت های ورزشی عزیزان ایثارگر که از ابزارهای مهم حفظ سلامت روحی و جسمی این عزیزان است، با مشارکت و اهتمام انجمن ها و تشکل های مختلف جانبازان معزز به ویژه انجمن جانبازان ضایعه نخاعی و از طریق فضای مجازی با استقبال گسترده این عزیزان در حال اجرا و پیاده سازی است.
طرح ورزش در خانه یکی از شیوه های نوین اداره کل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت توسعه فرهنگ ورزش و گسترش فعالیت های ورزشی در میان اقشار مختلف جامعه ایثارگری است.

منبع: isaar.ir
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi