21 فروردين 1399/ ۱۶ شعبان ۱۴۴۱
شناسه خبر : 73457
1399,یکشنبه 03 فروردين01:53
اشتراک گذاری در:
عکس روز
حماسه جامعه پزشکی، به جاودانگی دفاع مقدس؛

پیام فرمانده‌کل سپاه برای مدافعان سلامت


فاش نیوز- فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی خطاب به پزشکان، پرستاران و خادمان عرصه سلامت و مقابله با کرونا گفت: توصیف هنرنمایی شما سخت است و حماسه‌هایتان مانند دفاع مقدس جاودانه است.

همزمان با تحویل سال ۱۳۹۹ و آغاز عید نوروز، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی با تسلیت شهادت امام موسی کاظم (ع)، حماسه جهاد مدافعان سلامت کشور،  اطبا، پرستاران و خادمان عالی‌قدر در میدان مبارزه با کرونا را مورد ستایش و تقدیر قرار داد و تأکید کرد: جامعه پزشکی ما را سرشار از افتخار ساخته‌اید، آن را مقدس، پاک، جذاب، پرفروغ، پرروح و بهشتی نموده‌اید؛ مشعل حیات و نور امید و نشاط را برافروخته‌اید و بیرق‌دار کرامت، شرف و عزت در این حرفه الهی شده‌اید.

متن این پیام به‌شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اطبای عالی‌قدر، پرستاران والامقام و همه خادمان فداکار عرصه سلامت زیباترین سلام‌ها بر شما،”مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا”

در این لحظه‌های باشکوه که روح مهربانی و زیبایی لبخندهای آرامش‌بخش شما فرشتگان نجات با روحیه شجاعانه و فداکارانه و دلسوزانه‌تان در هم آمیخته است و دل‌انگیزترین و جاودانه‌ترین صحنه‌های ایثار و مهرورزی و محبت و عاطفه و شرف را در آسمان زلالگون فضائل الهی جامعه بشری ترسیم نموده است، شما همانند خورشید می‌درخشید.

دل از خانه و فرزند و همسر و سلامت و جان خود شسته‌اید، در قلب میدان خطر با مرموزترین پدیده جاری عالم در نبردی شرافتمندانه پیکار می‌کنید و ثابت‌قدم و وفادار، همدرد لحظه‌های دردآلود مردمانمان شده‌اید.

در نبرد کرونا شما هر روز احیاگر و بخشنده زندگی به هموطنانمان هستید. از مرز خستگی‌ها عبور کرده و در مدار لبخندهای نجیبانه مانده‌اید و با ایمان خالصانه، صبور و امیدآفرین ایستاده‌اید. شما نماد رجاء و تجسم شیرین‌ترین واژه‌های زندگی و تجلی شکوهمندترین عشق و ناب‌ترین مهربانی‌ها هستید.

به‌خاطر این عظمت‌ها، طبیب دلها و نفوس، ولی امر و رهبر عزیزمان از کرامت و بزرگی شما تجلیل می‌کنند.

توصیف این هنرنمایی سخت است، اما شما پیروز این میدان هستید، شما هرگز فراموش نمی‌شوید، حماسه‌هایتان مانند دفاع مقدس جاودانه است، جامعه پزشکی ما را سرشار از افتخار ساخته‌اید، آن را مقدس و پاک و جذاب و پرفروغ و پرروح و بهشتی نموده‌اید، مشعل حیات و نور امید و نشاط را برافروخته‌اید، بیرقدار کرامت و شرف و عزت در این حرفه الهی شده‌اید. شما هرگز غروب نمی‌کنید. در حال عبور از زمستان هستید، بهار امسال را شما می‌سازید، اکنون خدا با شما و شما با خدا هستید. جان شما و جان مردم، نوروزتان مبارک.

در این لحظه‌های معنوی ماه مبارک رجب دعایتان می‌کنیم؛ “اللهم انی اسئلک موجبات رحمتک و عزائم مغفرتک و الغنیمه من کل بر و السلامه من کل اثم” خدا حافظ جانتان. دست‌هایتان را می‌بوسیم.

سرلشکر پاسدار حسین سلامی

فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

* منبع خبر : صراط نیوز

 
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.